Niestosowne zachowanie

Niestosowne zachowanie

Autor: Vi Keeland


Opis książki:

„Niestosowne zachowanie” – gorący romans od królowej gatunku, Vi Keeland!

Ireland Saint James mieszka w Los Angeles i pracuje jako reporterka i prezenterka wiadomości dla Lexington Industries w porannej ramówce. Podczas tygodniowych wakacji w raju z okazji zbliżającego się ślubu swojej najlepszej przyjaciółki Mii bawi się aż za dobrze. Nie przewidziała tylko, że prywatne nagranie rejestrujące jej wygłupy wycieknie do wiadomości publicznej.

Kiedy wraca do domu, odkrywa, że jest bezrobotna. Została zwolniona ze skutkiem natychmiastowym za niestosowne zachowanie. Kobieta uważa, że niesłusznie. W efekcie, zdenerwowana, wysyła pijacką przemowę właścicielowi stacji. Grant Lexington nie jest przyzwyczajony do tego, że ktoś mu się sprzeciwia, więc mail od pracownicy to dla niego prawdziwy szok. Podczas wymiany wiadomości odkrywa, że wybuchowa blondynka intryguje go coraz bardziej…

„Niestosowne zachowanie” to ognisty biurowy romans. Ta historia udowadnia, że chwila zapomnienia może przynieść zupełnie nieoczekiwane konsekwencje!

Vi Keeland to prawdziwa amerykańska królowa romansów i erotyków. Jej książki stale goszczą na liście bestsellerów „New York Timesa”. Czy w przypadku „Niestosownego zachowania” będzie podobnie?


Poznaj inne książki

Dar czy przekleństwo?

Dar czy przekleństwo? Dar czy przekleństwo?

Monika Chodorowska

Życie Violette

Życie Violette Życie Violette

Valérie Perrin

Gdyby mnie zabrakło

Gdyby mnie zabrakło Gdyby mnie zabrakło

Courtney Walsh

O latarniczce, miłości i samotnym humbaku

O latarniczce, miłości i samotnym humbaku O latarniczce, miłości i samotnym humbaku

Arleta Remiszewska

Soboty są dla nas

Soboty są dla nas Soboty są dla nas

Anna Matysek

Skrzypce Goebbelsa

Skrzypce Goebbelsa Skrzypce Goebbelsa

Yoann Iacono


Dodaj komentarz