Łaskun

Łaskun

Autor: Katarzyna Puzyńska


Opis książki:

„Łaskun ” to szósty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa.
Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

W domu pewnego bezrobotnego sędziego policja odkrywa makabryczną inscenizację. Sprawca stworzył postać składającą się z rozczłonkowanych zwłok prawnika i nieznanej kobiety. Wkrótce okazuje się, że na miejscu zbrodni znajduje się dowód obciążający aspiranta Daniela Podgórskiego. Odkrycie tożsamości drugiej ofiary tylko pogarsza sytuację policjanta.
Czyżby to Daniel był mordercą? A może to ktoś z komendy chce go wrobić w podwójne zabójstwo? Ale skoro Podgórski jest niewinny, to dlaczego ucieka?

Prawa do serii o aspirancie Podgórskim i komisarz Kopp sprzedano do dwudziestu krajów świata.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.


Poznaj inne książki

Niezapomniany walc Niezapomniany walc

Wioletta Piasecka

Królestwo Złociste

Królestwo Złociste Królestwo Złociste

Renata Opala

Eldorado Eldorado

Lena Katlik

Odrzucona...

Odrzucona… Odrzucona…

Maya M.Lancewicz

Trudny wybór

Trudny wybór Trudny wybór

Urszula Pieńkowska

Po drugiej stronie różdżki

Po drugiej stronie różdżki Po drugiej stronie różdżki

Tom Felton


Dodaj komentarz