Labirynt

Labirynt

Autor: Piotr Borlik


Opis książki:

„Labirynt”. Gdy Tomasz Jasiński znajduje odręczny rysunek labiryntu wsunięty za wycieraczkę samochodu, przeczuwa najgorsze. Nie może odmówić zaproszenia do rozwiązania pozornie niewinnej zagadki. Przemierzając plątaninę korytarzy odzwierciedlającą topografię Trójmiasta, wraca pamięcią do wydarzeń sprzed lat, gdy rodzinna wycieczka zamieniła się w walkę o życie. Tragedia z przeszłości może stanowić rozwiązanie tajemnicy, ale Jasiński musi znaleźć w sobie odwagę, by ponownie wkroczyć do labiryntu.
Borlik pokazuje Trójmiasto, jakiego nie znacie. Zapomniane miejsca niegdyś tętniące życiem, podupadłe atrakcje turystyczne, czarne plamy na mapie miasta – rejony, w które lepiej nie zapuszczać się po zmroku.

Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier, mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów „Boska proporcja”, „Materiał ludzki”, „Białe kłamstwa”, „Zapłacz dla mnie”, „Skłam, że mnie kochasz”, „Wymazani z pamięci”, „Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów” i „Czterdzieści dusz”.


Poznaj inne książki

Odwet

Odwet Odwet

Angela Santini

Przeznaczenie Klanu Nieba

Przeznaczenie Klanu Nieba Przeznaczenie Klanu Nieba

Erin Hunter

Styria

Styria Styria

Mariusz Maszczyk

Pierwszaki z kosmosu Zielona szkoła

Pierwszaki z kosmosu. Zielona szkoła Pierwszaki z kosmosu. Zielona szkoła

Rafał Witek

Królestwo Złociste

Królestwo Złociste Królestwo Złociste

Renata Opala

Mały lord

Mały lord Mały lord

Burnett Frances Hodgson


Dodaj komentarz