Król odszkodowań

Król odszkodowań

Autor: John Grisham


Opis książki:

„Król odszkodowań” to thriller prawniczy, którego akcja toczy się nie na sali sądowej, lecz w gabinetach, gdzie prowadzone są tajne pertraktacje, i na łamach prasy. Zdobycie tego, o czym śni każdy prawnik, ma swoją cenę.

Praca w Biurze Obrońcy Publicznego to nie najlepszy początek kariery dla zdolnego młodego prawnika. Nędzna pensja, brak ciekawych spraw, zero perspektyw. A jednak to właśnie tam Clayowi Carterowi, z trudem wiążącemu koniec z końcem, trafia się okazja zdobycia naprawdę wielkich pieniędzy. I to nie za to, że stanie przed sądem. Przeciwnie – za to, że nie dopuści do procesu.

Kiedy zostaje wyznaczony na obrońcę z urzędu chłopaka, który zabił rówieśnika, jest przekonany, że ma do czynienia z przypadkiem, jakich wiele – bezsensownym aktem przemocy na ulicy. Szybko jednak orientuje się, że sprawa ma drugie dno. Bo skoro wielki koncern farmaceutyczny proponuje mu 15 milionów dolarów, by zapobiegł procesowi, to nietrudno sobie wyobrazić, o jakie sumy toczy się gra.

Clay ma na wyciągnięcie ręki to, o czym nawet nie śnił. Za wszystko trzeba jednak zapłacić. W tej sprawie nie chodzi bowiem tylko o pieniądze, ale też o ludzkie życie.Poznaj inne książki

Chata za wsią - Kraszewski Józef Ignacy

Chata za wsią Chata za wsią

Józef Ignacy Kraszewski

Przywódca przyszłości

Przywódca przyszłości Przywódca przyszłości

Jacob Morgan

Miłość ukrzyżowana – cierpienie w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego

Miłość ukrzyżowana – cierpienie w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego Miłość ukrzyżowana – cierpienie w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego

Ks. Marcin Węcławski - oprac.

Agencja Złamanych Serc

Agencja Złamanych Serc Agencja Złamanych Serc

Irena Matuszkiewicz

Pisma rozproszone z lat 2001-2009 Pisma rozproszone z lat 2001-2009

Barbara Skarga

Kocham kobietę, którą jestem

Kocham kobietę, którą jestem Kocham kobietę, którą jestem

Linda Jarosch


Dodaj komentarz