Siedem lat ciemności

Siedem lat ciemności

Autor: Jeong You Jeong


Opis książki:

„Siedem lat ciemności” to mroczny, niepokojący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny z Korei Południowej!

Siedem lat. Siedem lat, odkąd życie głównego bohatera, Sowona, wywróciło się̨ do góry nogami. Siedem lat, odkąd po raz ostatni widział ojca, który wylądował w więzieniu. Siedem lat, odkąd miasteczko, w którym mieszkał, zniknęło z powierzchni ziemi, gdy ktoś otworzył śluzy tamy.

Mały Sowon jest przerzucany od krewnego do krewnego. W końcu musi sobie radzić sam w świecie, w którym każdy prędzej czy później dowie się̨, że jest on synem mordercy.

Siedem lat po tragicznych wydarzeniach, zabójstwie dziecka znalezionego w jeziorze, w jego ręce trafia paczka, która, jak nitka po kłębku, doprowadza go do tego, co naprawdę̨ się wydarzyło. A my, czytelnicy, towarzyszymy mu w tych poszukiwaniach – nawet jeśli okazuje się̨, że prawda nie jest taka, na jaką wszyscy liczyli.

„Siedem lat ciemności” to książka mroczna i niepokojąca, która z pewnością trafi w gusta fanów filmu „Parasite”. Główny bohater poznaje historię swojej rodziny, przypomina sobie przemoc, która go otaczała, próbuje zrozumieć niedopowiedzenia, które doprowadziły do tragedii. Ta powieść to nie tylko thriller psychologiczny. To przede wszystkim wnikliwy, momentami brutalny obraz systemu, w którym wszyscy żyjemy.


Poznaj inne książki

Dolina Mulberry

Dolina Mulberry Dolina Mulberry

Denise Hunter

Słowiańskie sposoby na zdrowie

Słowiańskie sposoby na zdrowie Słowiańskie sposoby na zdrowie

Leszek Matela

Miasto ślepców

Miasto ślepców Miasto ślepców

José Saramago

Oczy smoka

Oczy smoka Oczy smoka

Stephen King

Mętna woda

Mętna woda Mętna woda

Ian Rankin

Sweet Dreams – Od kultury klubowej do kultury stylu – Opowieść o Nowych Romantykach Sweet Dreams – Od kultury klubowej do kultury stylu – Opowieść o Nowych Romantykach

Dylan Jones


Dodaj komentarz