Klątwa burz. Przeklęci. Tom 3

Klątwa burz

Autor: Meredith Wild i Angel Payne


Opis książki:

„Klątwa burz” to kolejna część sagi, którą pokochały wielbicielki romansów paranormalnych!

Kara Valari złamała jedno z najważniejszych praw podziemia i musi odbyć wyrok. Jednak nic nie powstrzyma Maximusa Kane’a przed uratowaniem ukochanej. Nawet jeżeli będzie musiał przekroczyć granice piekła i zmierzyć się… z samym Hadesem. Podróż ta będzie wymagać niesamowitej odwagi, ale kierowany miłością mężczyzna wyrusza w głąb mrocznego królestwa, które dotąd znał tylko z opowieści.

W ponurym piekle Hades, chorobliwie zafascynowany Karą, wciąż atakuje każdą część jej duszy. Jeśli podda się jego żądzom, będzie musiała zdradzić, dlaczego ośmieliła się być mu nieposłuszna – wyznać prawdę o miłości do Maximusa. Gdy dziewczyna jest pogodzona z tym, że jej życie będzie wiecznym koszmarem, odkrywa iskierkę nadziei. Sposób na to, by dostrzec ukochanego. Czy jej wizje Maximusa zjednoczą ich jeszcze raz, czy to tylko kolejna tortura? Czy ich miłość może przetrwać tę burzę?

Czytelniczki uwielbiają romanse paranormalne – ten gatunek to w ostatnim czasie wydawniczy hit. Saga Przeklęci to kolejny tego dowód! „Klątwa burz” zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanek tego typu historii!

Meredith Wild – autorka bestsellerowych powieści przetłumaczonych dotąd na 23 języki. Od 2014 roku prowadzi własne wydawnictwo. Angel Payne czytała i pisała przez całe swoje życie. Uwielbia tworzyć historie o mężczyznach alfa i upartych bohaterkach. Wspólne dzieło pisarek – seria Przeklęci – zjednało sobie serca wielbicielek romansów paranormalnych. „Klątwa burz” to kolejna książka, która ma szansę zaspokoić czytelnicze gusta!


Poznaj inne książki

Morderstwo na szlaku

Morderstwo na szlaku Morderstwo na szlaku

Jenny Blackhurst

Perska wytrwałość

Perska wytrwałość Perska wytrwałość

Laila Shukri

Niezwyczajna - Samantha Young

(Nie)zwyczajna (Nie)zwyczajna

Samantha Young

bajki-dla-chlopcow-

Bajki dla chłopców Bajki dla chłopców

Małgorzata Białek

Wyklęci

Wyklęci Wyklęci

Agnieszka Zawadka

W cieniu zakwitających dziewcząt W cieniu zakwitających dziewcząt

Proust Marcel


Dodaj komentarz