HEX

HEX

Autor: Thomas Olde Heuvelt


Opis książki:

„HEX” to przerażająca opowieść o upiornej klątwie ciążącej nad małym amerykańskim miasteczkiem i jego mieszkańcami. Ekscytujący nowy głos w gatunku horroru i mrocznego fantasy!

Ktokolwiek się tu urodził, jest skazany, by zostać tu aż do śmierci. Ktokolwiek się tu osiedli, już nigdy nie opuści tego miejsca.

Miasteczko Black Spring w malowniczej dolinie rzeki Hudson mogłoby być nie lada atrakcją turystyczną, gdyby nie to, że nocami nawiedza je upiorne widmo. To wiedźma Black Rock, siedemnastowieczne truchło kobiety, której oczy i usta zaszyto. Ślepa i niema wałęsa się po ulicach, wchodzi do wybranych domów. Tam staje przy dziecięcych łóżkach, pogrążona w czuwaniu aż do samego rana. Wszyscy wiedzą, że jeśli wiedźma kiedykolwiek otworzy oczy, konsekwencje będą straszliwe. Starszyzna nałożyła na miasto swoistą kwarantannę – korzystają z najnowocześniejszych technik nadzoru, więc nic i nikt nie może wydostać się z Black Spring, a to, że jest nawiedzone, musi pozostać ściśle strzeżoną tajemnicą. Ale młodzi mają już dość przymusowego zamknięcia, sfrustrowani łamią rygorystyczne reguły i ujawniają straszliwą prawdę. Odważny, lecz nieroztropny czyn sprawia, że do łask powracają mroczne praktyki rodem z najgłębszych mroków średniowiecza.


Poznaj inne książki

Chmury

Chmury Chmury

Storm Dunlop

Droga do Wszechświata. Podróż na skraj rzeczywistości

Droga do Wszechświata. Podróż na skraj rzeczywistości Droga do Wszechświata. Podróż na skraj rzeczywistości

Michael Dine

Życie towarzyskie i uczuciowe

Życie towarzyskie i uczuciowe Życie towarzyskie i uczuciowe

Tyrmand Leopold

Seks w konfesjonale

Seks w konfesjonale Seks w konfesjonale

Emilia Lichtenberg-Kokoszka

Idioci, kłamcy, psychole i ja

Idioci, kłamcy, psychole i ja Idioci, kłamcy, psychole i ja

John Adkins

Życzę mu śmierci

Życzę mu śmierci Życzę mu śmierci

Matt Witten


Dodaj komentarz