HEX

HEX

Autor: Thomas Olde Heuvelt


Opis książki:

„HEX” to przerażająca opowieść o upiornej klątwie ciążącej nad małym amerykańskim miasteczkiem i jego mieszkańcami. Ekscytujący nowy głos w gatunku horroru i mrocznego fantasy!

Ktokolwiek się tu urodził, jest skazany, by zostać tu aż do śmierci. Ktokolwiek się tu osiedli, już nigdy nie opuści tego miejsca.

Miasteczko Black Spring w malowniczej dolinie rzeki Hudson mogłoby być nie lada atrakcją turystyczną, gdyby nie to, że nocami nawiedza je upiorne widmo. To wiedźma Black Rock, siedemnastowieczne truchło kobiety, której oczy i usta zaszyto. Ślepa i niema wałęsa się po ulicach, wchodzi do wybranych domów. Tam staje przy dziecięcych łóżkach, pogrążona w czuwaniu aż do samego rana. Wszyscy wiedzą, że jeśli wiedźma kiedykolwiek otworzy oczy, konsekwencje będą straszliwe. Starszyzna nałożyła na miasto swoistą kwarantannę – korzystają z najnowocześniejszych technik nadzoru, więc nic i nikt nie może wydostać się z Black Spring, a to, że jest nawiedzone, musi pozostać ściśle strzeżoną tajemnicą. Ale młodzi mają już dość przymusowego zamknięcia, sfrustrowani łamią rygorystyczne reguły i ujawniają straszliwą prawdę. Odważny, lecz nieroztropny czyn sprawia, że do łask powracają mroczne praktyki rodem z najgłębszych mroków średniowiecza.


Poznaj inne książki

Nim stracę to, co mi jeszcze pozostało

Nim stracę to, co mi jeszcze pozostało Nim stracę to, co mi jeszcze pozostało

Klaudia Muniak

Ja utracone i odzyskane

Ja utracone i odzyskane Ja utracone i odzyskane

Maria Pąchalska, Bożydar L.J. Kaczmarek, Juri D. Kropotov

Kochać - zapomnieć?

Kochać – zapomnieć? Kochać – zapomnieć?

Alicja Patey-Grabowska

Mały lord

Mały lord Mały lord

Burnett Frances Hodgson

Żarliwa dusza

Żarliwa dusza Żarliwa dusza

Bree Barton

Na końcu czeka miłość

Na końcu czeka miłość Na końcu czeka miłość

Agnieszka Lewandowska-Kąkol


Dodaj komentarz