Drzewo Anioła

Drzewo Anioła

Autor: Lucinda Riley


Opis książki:

„Drzewo Anioła”. Rodzinne sekrety. Szokująca prawda. Powieść autorki bestsellerowej serii „Siedem Sióstr”. Książka zawiera fragment nowej, wcześniej niepublikowanej powieści kryminalnej Lucindy Riley, zatytułowanej The Murders at Fleat House, która ukaże się nakładem wydawnictwa Albatros 1 czerwca 2022 roku. Opowieść o miłości, stracie i oczyszczającej podróży w przeszłość.

Po trzech dekadach Greta Simpson wraca do Marchmont Hall, urokliwej wiejskiej posiadłości położonej na wzgórzach Walii. Tragiczny wypadek spowodował u niej amnezję. Obecny właściciel posiadłości, stary przyjaciel, zaprasza Gretę na Boże Narodzenie, licząc na to, że znajome kąty poruszą coś w jej podświadomości i staną się kluczem do odzyskania utraconej pamięci. Bo po wypadku, któremu Greta uległa przed laty, w jej umyśle zatarł się wszelki ślad po burzliwych zdarzeniach z długiego okresu jej życia.

Lekarze orzekli, że amnezja jest spowodowana traumą. Greta nie pamięta… bo nie chce pamiętać. Czy nie byłoby więc lepiej, żeby nie wracała do przeszłości?

Czy to, co może odkryć o sobie i swojej pięknej córce – aktorce, która jako mała dziewczynka rozpoczęła karierę gwiazdy filmowej – nie okaże się gorsze od niewiedzy? I czy na odnalezienie miłości jej życia i tak nie jest już za późno?

Fascynująca powieść o zapomnianej przeszłości, skomplikowanych relacjach rodzinnych i mrocznych sekretach, które rzucają cień na kolejne pokolenia.


Poznaj inne książki

Historie, które zmieniły moje życie!

Historie, które zmieniły moje życie! Historie, które zmieniły moje życie!

Eliza Łatka

Podróż przedślubna

Podróż przedślubna Podróż przedślubna

Ewa Lenarczyk

Wczoraj i dziś Burów

Wczoraj i dziś Burów Wczoraj i dziś Burów

Adam Szabelak

Do widzenia, Lily

Do widzenia, Lily Do widzenia, Lily

Steven Rowley

Zmarnowany czas

Zmarnowany czas Zmarnowany czas

Izabela Grabda

Święty zdrajca

Święty zdrajca Święty zdrajca

Marcin Kaczmarczyk


Dodaj komentarz