Czekam w pokoju 206

Czekam w pokoju 206

Autor: Ewelina Dobosz


Opis książki:

Czekam w pokoju 206 to pełen niespodzianek gorący romans, którego akcja toczy się w zakopiańskim hotelu. Jakie sekrety skrywają jego pokoje?

Michał nie jest wzorem do naśladowania. Szalony tryb życia coraz bardziej odbija się na jego pracy, a bliska znajomość z szefem nie daje mu już dłużej gwarancji spokoju i zatrudnienia. Mężczyzna otrzymuje ostatnią szansę, aby udowodnić, że można na nim polegać. Zostaje oddelegowany do Zakopanego, aby tam zarządzać podupadającym hotelem.

Na miejscu okazuje się, że na Michała czekają same sekrety, a o spokoju może zapomnieć. Czy uda mu się zostawić za sobą przeszłość? A może odkryje nowe pokusy, jeszcze bardziej uzależniające i niebezpieczne? Mężczyźnie coraz trudniej oddzielić życie zawodowe od prywatnego, kiedy w hotelu dochodzi do kolejnych tajemniczych incydentów, a jedna z pracownic okazuje się kobietą, która przed laty wywróciła jego świat do góry nogami.

Ewelina Dobosz, pisarka znana z miłości do gór, zabiera czytelniczki w pełną emocji wyprawę do miejsca, które od lat przyciąga spragnionych wrażeń turystów. Zakopane – czarujące, pełne sekretów, romantyczne i nieprzewidywalne – dokładnie tacy sami są bohaterowie powieści Czekam w pokoju 206.


Poznaj inne książki

Język ukraiński. Samouczek dla branży budowlanej Język ukraiński. Samouczek dla branży budowlanej

Marcin Mański

Przedszkole pani Matyldy. Zosia i złote serce

Przedszkole pani Matyldy. Zosia i złote serce Przedszkole pani Matyldy. Zosia i złote serce

Aneta Grabowska

W ślepym zaułku

W ślepym zaułku W ślepym zaułku

Ewa Szymańska

Na tropie złodzieja psów

Na tropie złodzieja psów Na tropie złodzieja psów

Justyna Balcewicz

Jestem twoją córką

Jestem twoją córką Jestem twoją córką

Anna Karpińska

Auschwitz. Naziści i ostateczne rozwiązanie

Auschwitz. Naziści i ostateczne rozwiązanie Auschwitz. Naziści i ostateczne rozwiązanie

Laurence Rees


Dodaj komentarz