Czekam w pokoju 206

Czekam w pokoju 206

Autor: Ewelina Dobosz


Opis książki:

Czekam w pokoju 206 to pełen niespodzianek gorący romans, którego akcja toczy się w zakopiańskim hotelu. Jakie sekrety skrywają jego pokoje?

Michał nie jest wzorem do naśladowania. Szalony tryb życia coraz bardziej odbija się na jego pracy, a bliska znajomość z szefem nie daje mu już dłużej gwarancji spokoju i zatrudnienia. Mężczyzna otrzymuje ostatnią szansę, aby udowodnić, że można na nim polegać. Zostaje oddelegowany do Zakopanego, aby tam zarządzać podupadającym hotelem.

Na miejscu okazuje się, że na Michała czekają same sekrety, a o spokoju może zapomnieć. Czy uda mu się zostawić za sobą przeszłość? A może odkryje nowe pokusy, jeszcze bardziej uzależniające i niebezpieczne? Mężczyźnie coraz trudniej oddzielić życie zawodowe od prywatnego, kiedy w hotelu dochodzi do kolejnych tajemniczych incydentów, a jedna z pracownic okazuje się kobietą, która przed laty wywróciła jego świat do góry nogami.

Ewelina Dobosz, pisarka znana z miłości do gór, zabiera czytelniczki w pełną emocji wyprawę do miejsca, które od lat przyciąga spragnionych wrażeń turystów. Zakopane – czarujące, pełne sekretów, romantyczne i nieprzewidywalne – dokładnie tacy sami są bohaterowie powieści Czekam w pokoju 206.Poznaj inne książki

Zakładnik

Zakładnik Zakładnik

Clare Mackintosh

Książka tylko dla mężczyzn

Książka tylko dla mężczyzn Książka tylko dla mężczyzn

Ewa Kempisty-Jeznach

Słowianie. Wojna braci

Słowianie. Wojna braci Słowianie. Wojna braci

Robert Foryś

Pan Kamienia Wschodu

Pan Kamienia Wschodu Pan Kamienia Wschodu

Joanna Lampka

Świat w matni. Czwarta część trylogii

Świat w matni. Czwarta część trylogii Świat w matni. Czwarta część trylogii

Grzegorz W. Kołodko

W drogę!

W drogę! W drogę!

Beth O'Leary


Dodaj komentarz