Bruno Whatever

Bruno Whatever

Autor: Leo Gramski


Opis książki:

Bruno jest jakiś dziwny. Nic go nie obchodzi, niczym się nie przejmuje. Nie lubi imprez, a jak już na nie chodzi, nie pije alkoholu. Najbardziej jednak nie znosi social mediów. Jest przekonany, że gdyby założył konto na Instagramie, Instagram sam by się zbanował, a na TikToku byłby jedynym tiktokerem z ujemną liczbą obserwujących. Przy nim nawet Facebook jest cool. Przyjaciele określają go słowem whatever, bo Bruno nie lubi się angażować w nic, co wymaga zaangażowania. Ale los właśnie szykuje mu niespodziankę.
Bruno zaczyna odkrywać w sobie obce do tej pory uczucia, a znaleziona przypadkiem tajemnicza karteczka sprawia, że podejmuje prywatne dochodzenie. Podejrzanych o podrzucenie tajemniczego listu jest sporo: mama, znienawidzona sąsiadka, najlepszy przyjaciel, dziwny kolega, nowy uczeń w szkole… Jedno z nich zmieni życie chłopaka na zawsze. To będzie prawdziwa rewolucja!
    
Leo Gramski – he/she/they? Ma na koncie wiele znanych książek, jednak w tym gatunku debiutuje, dlatego znika pod pseudonimem. Na ten coming out trzeba będzie poczekać, ale kiedyś na pewno zdradzi, kim jest…Poznaj inne książki

Nauczyciel z getta

Nauczyciel z getta Nauczyciel z getta

Mario Escobar

A jeśli ciernie

A jeśli ciernie A jeśli ciernie

Virginia C. Andrews

Dom lalek Dom lalek

Edyta Świętek

Idioci, kłamcy, psychole i ja

Idioci, kłamcy, psychole i ja Idioci, kłamcy, psychole i ja

John Adkins

Chcę wierzyć w waszą niewinność Chcę wierzyć w waszą niewinność

Magda Louis

Wojna i miłość

Wojna i miłość Wojna i miłość

David Starman


Dodaj komentarz