Cena nie gra roli - Jakub Kucner - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Cena nie gra roli”, Jakub Kucner


„Cena nie gra roli” inspirowana jest przeżyciami osobistymi i propozycjami, jakie dostawał autor, Jakub Kucner, kiedy został Misterem Polski i Wicemisterem Global, oraz opowieściami trzech uczestników konkursu, którzy zdecydowali się dla kariery pójść na całość. To dzięki ich historiom Jakub Kucner zagląda do brutalnego świata mody, w którym nie ma żadnych granic, a młodzi ludzie służą jedynie do spełniania zachcianek bogatych i wpływowych klientów.

Świat męskiego modelingu skrywa tajemnice, o których wszyscy milczą.

Na oddział intensywnej terapii trafia młoda dziewczyna po próbie samobójczej. Jej ojciec nie wierzy, że córka targnęła się na swoje życie. Prywatne śledztwo w tej sprawie zaczyna prowadzić jej przyjaciel Tymon. Szybko odkrywa, że Anka przed wypadkiem interesowała się śmiercią Leona i tajemniczą działalnością własnego ojca. Idzie więc tym tropem. Ślady doprowadzają go do agencji modeli i niejakiego R.D. Żeby dowiedzieć się prawdy o R.D., Tymon zatrudnia się jako model. Kim jest R.D.? Jakie ma powiązania z ojcem Anki? Czy Tymon jest bezpieczny? I co kryje się za agencją werbującą młodych mężczyzn na pokazy mody?

Jakub Kucner gra w serialach „M jak miłość” i „Policjanci” oraz w teatrze w komediach „To tylko botoks” i „Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka”. W 2017 roku wygrał konkurs na Mistera Polski, a rok później jako reprezentant Polski został Wicemisterem Global i pierwszym Wicemisterem Supranational.

Źródło: Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Tytuł: Cena nie gra roli
Autor: Jakub Kucner
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Data wydania: 27-02-2024
Ilość stron: 240
Oprawa: miękka
Cena okładkowa: 45,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Alles in Ordnung. Listy do Lagerkommandanta- Czesław Czubak

„Alles in Ordnung? Listy do Lagerkommandanta”, Czesław Czubak

Wstrząsające listy ofiary do kata. Karmił nas pan dwa razy dziennie. O osiemnastej dawano nam trzy czwarte litra brukwi lub marchwi. Ile tam było tłuszczu i mięsa, wiedział tylko kucharz i pan. O dziewiętnastej zaczynała się godzina śpiewania. Kto miał trudności z nauką, wędrował do karceru. Pan sam urządzał owo pomieszczenie.


Mój Leonardo

„Mój Leonardo” autorstwa Martina Kempa

Kolejną książką na temat szeroko pojętej sztuki, jaką w ostatnim czasie miałam okazję przeczytać to „Mój Leonardo. 50 lat rozsądku i szaleństwa w świecie sztuki i poza jego granicami” autorstwa Martina Kempa. Śmiało mogę przyznać, że jest to jedna z ładniej wydanych książek.