
„Stewardesy. Cała prawda o lataniu”, Krzysztof Pyzia
Wybierz się ze stewardesami – tym razem w podróż do ich świata zaprasza Krzysztof Pyzia!
Zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji. Ale to też praca w szczególnych warunkach, podobnie jak np. praca górnika. Stewardesy są oczami i uszami pilotów, bez nich żaden pasażer nie może wejść na pokład samolotu. Muszą dbać o komfort naszej podróży do tego stopnia, że o problemach na pokładzie pasażer ma dowiedzieć się jako ostatni. Stewardesa to nie zawód, to styl życia, hermetyczny świat, który pilnie strzeże swoich tajemnic.
Poznaj:
- całą prawdę o zarobkach i kulisach pracy stewardesy;
- najbardziej nietypowe prośby, pytania i przygody z pasażerami;
- ukrywaną przed podróżnymi opowieść, o wszystkim, co dzieje się na pokładzie w trakcie lotu;
- rygor życia stewardesy przed startem i po lądowaniu;
- fakty i mity o twoim bezpieczeństwie, komforcie i ryzyku;
- opowieść stewardesy należącej do wąskiego grona osób latających z rodziną królewską Arabii Saudyjskiej;
- historie, które były do tej pory opowiadane tylko na zamkniętych spotkaniach stewardes.
Krzysztof Pyzia – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Autor bestsellerów, m.in. „Jerzy Dziewulski o polskiej policji”, „Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce”, „Jerzy Dziewulski o kulisach III RP” i wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą „Z Pokorą przez życie”. Producent programu „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET, w przeszłości dziennikarz tygodnika „Angora” i „Playboya”. Autor bloga KtoPyziaNieBladzi.pl.
Źródło: Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Tytuł: Stewardesy. Cała prawda o lataniu
Autor: Krzysztof Pyzia
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 12-01-2021
Ilość stron: 408
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,99 zł
Dodaj komentarz
Czytaj także

Poruszająca – „Miłość w czasach in vitro”, Anny Żelazowskiej
Opowieść o tym, jak bardzo los potrafi zaskakiwać i zmuszać nas do trudnych wyborów. Oraz o tym, że kiedyś trzeba przestać się w życiu jedynie przyglądać. Anna Żelazowska w swojej książce pt. „Miłość w czasach In vitro” porusza temat, który w ostatnim czasie jest bardzo kontrowersyjny.

Koniecznie! – „O północy w Czarnobylu”
Książka rozpoczyna się w dość ciekawy sposób, gdyż autor przedstawia nam z bliska sylwetki wszystkich osób, które były „zamieszane” i niosły pomoc w trakcie eksplozji. Za całą tragedię został obwiniony Wiktor Briuchanow, który 11.09.1991 r. wyszedł na wolność. Odsiedział pięć lat z dziesięcioletniego wyroku. 20.02.1970 r. po miesiącach debat radzieckie władze zdecydowały jak nazwać elektrownię, która pewnego dnia rozsławi radzieckich inżynierów na cały świat – nie pomylili się z tą sławą.