To miał być tylko sen - Małgorzata Kurek - zaczytanyksiazkoholik.pl

„To miał być tylko sen”, Małgorzata Kurek


Nikt, kto poznał Ernestynę, nie może o niej zapomnieć. Piękna, żywiołowa, żądna wrażeń, nie dba o dobre maniery i obyczaje – to tylko dodaje jej uroku.
Jednak czasem myli jawę z urojeniem. Ernestyna lunatykuje. Nie pomagają jej nawet eliksiry zakupione na targu rozmaitości w Alei Cienia. Podczas jednego ze snów dopuszcza się zbrodni w realnym życiu, po czym trafia do szpitala psychiatrycznego. Ma zostać uleczona z somnambulizmu. Jednak to właśnie tu przeżywa swój największy koszmar.
Czy uda się ją wybudzić?

Ty w ogóle mnie nie znasz, mamo. Widzisz tylko to, co jest dla ciebie wygodne. Nikt mnie nie zna i wiesz co… Sama siebie nie znam! Nikt nie może mi pomóc!

Źródło: Wydawnictwo AlterNatywne

Tytuł: To miał być tylko sen
Autor: Małgorzata Kurek
Gatunek: literatura piękna, literatura kobieca
Wydawnictwo AlterNatywne
Data wydania: 14-03-2024
Ilość stron: 100
Oprawa: miękka
Cena okładkowa: 24,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Stephen King, Później, zaczytanyksiazkoholik.pl

Zjawiska paranormalne w książce pt. „Później”, Stephen King

Głównym bohaterem jest Jamie Conklin. Jamie widzi umarłych i potrafi z nimi rozmawiać, może poznać ich sekrety, których nikt inny nie zna. Początkowo nikt mu nie wierzy, twierdząc, że jest to wytwór dziecięcej wyobraźni, ale potrafi podawać takie szczegóły, które każą sądzić, iż to, co mówi jest prawdą


podsumowanie, zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – październik 2020

Czas biegnie nieubłaganie … Zaczął się listopad, co jednoznacznie oznacza zakończenie października. Zapraszam Was na comiesięczne podsumowanie.