
„Paleta namiętności”, Renata Czaban–Kryczka
Renata – matka Łucji, odkrywa rodzinną tajemnicę, która wstrząśnie wszystkimi mieszkańcami miasta. Do czego to doprowadzi? W życiu ciężarnej Łucji zachodzą ciągłe zmiany. Czy serce dziewczyny skradnie przystojny policjant, czy może powróci uczucie do Dominika – jej pierwszej miłości? Paulina i Adrian planują swój najważniejszy dzień w życiu. Czy nic nie stanie na drodze do ich szczęścia?
Poddaj się namiętności i zanurz się w kontynuacji pełnej ciepła i zwrotów akcji serii „Paleta emocji”.
Źródło: Wydawnictwo Feniks
Tytuł: Paleta namiętności
Autor: Renata Czaban – Kryczka
Cykl: Paleta uczuć (tom 3)
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Feniks
Data wydania: 13-12-2021
Oprawa: miękka
Patronat medialny bloga
Dodaj komentarz
Czytaj także

To rozbudza fantazję – „Dziewczyna o chabrowych oczach”, Catherine Cachée
Jak już wiecie, bardzo urzekła mnie okładka książki pt. ”Dziewczyna o chabrowych oczach”Catherine Cachée. Ale idźmy dalej, gdyż nie ocenia się książki po okładce, mimo iż jest śliczna, taka hipnotyzująca.

„Sekrety domu wśród róż”, Sylwia Michniewicz
Trzydziestoletnia Marta jest lekkoduchem, często zmienia pracę i miejsce zamieszkania. Nie przywiązuje się do ludzi ani do pieniędzy. Takie przekonania w głównej mierze wpoił jej ojciec, fotograf i podróżnik. Niestety Marta widziała tatę po raz ostatni piętnaście lat temu, wtedy wyjechał w kolejną podróż i przestał się z nią kontaktować. Dziewczyna została wówczas sama z nadopiekuńczą matką.