Mroczne jezioro, Natasha Preston, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Mroczne jezioro” autorstwa Natashy Preston


Oto kolejna mrożąca krew w żyłach opowieść królowej thrillerów i ulubienicy czytelniczek – Natashy Preston!

Przyjaciółki Esme i Kayla w dzieciństwie spędziły razem cudowne wakacje w Obozie nad jeziorem. W tym roku wracają tam po dziewięciu latach jako opiekunki i bardzo się z tego cieszą. Dziewczynki, którymi mają się zajmować, przypominają im je same sprzed lat – jakie były radosne i beztroskie, zanim… coś się wydarzyło.

Przyjaciółki skrywają mroczny sekret, o którym, jak im się wydaje, wiedzą tylko one. Przecież złożyły przysięgę krwi, że nigdy nikomu nie wyjawią swojej strasznej tajemnicy. Zresztą nawet im samym prawie udało się o niej zapomnieć. Jeszcze nie wiedzą, że to lato w Obozie nad jeziorem naprawdę będzie niezapomniane… ale do tych wspomnień nikt nie będzie wracać z uśmiechem.

Beztroskie letnie rozrywki oraz flirty z przystojnymi opiekunami nagle przerywa wiadomość od kogoś, komu zależy, aby dziewczyny dopadła sprawiedliwość… Ktoś wie, co wtedy zrobiły. I jest tuż obok.

Jezioro nigdy nie zapomina. Esme i Kayla są w poważnym niebezpieczeństwie. Do czego doprowadzi żądza zemsty tajemniczego prześladowcy? Co czeka dwie nastolatki uwikłane w mroczną historię sprzed lat?

Źródło: Wydawnictwo Feeria YoungTytuł: Mroczne jezioro
Autor: Natasha Preston
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo: Feeria Young
Data wydania: 10-11-2021
Ilość stron: 416
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 42.90 zł
Tłumacz: Andrzej GoździkowskiDodaj komentarz


Czytaj także

Syberia

„Kroniki Lenny’ego. Syberia”- czyżby to było rozczarowanie?

Opis książki jak i okładka bardzo mnie zaciekawiły i liczyłam na może nie bardzo ale na ciekawą, zawierającą sporo opisów z podróży na Syberię lekturę. Ale nie … nie mogło być zbyt pięknie.


romans

Romans spod pióra mężczyzny – „Na Jawie Sen”, Shadow

Rzadko się zdarza, aby w moje ręce trafiła powieść obyczajowa, romans z wątkiem erotyki napisana przez mężczyznę. W głowie oprócz tej powieści mam jeszcze jedną, która powstała spod pióra męskich wyobrażeń. Ponownie była to dla mnie niesamowita przygoda móc zatracać się w prozie pokazanej oczami męskiej części świata pisarskiego.