
Kryminał psychologiczny „Sekret rodu Oswaltów”, Adam Puza
O czym jest kryminał psychologiczny „Sekret rodu Oswaltów”? Jeśli byłeś kiedyś w Harford, z pewnością usłyszałeś o rodzinie Oswaltów, o ich bogactwie, ekscentryzmie… a przede wszystkim o tym, w jak tajemniczych okolicznościach zostali zamordowani.
Czasem historia lubi się powtarzać, a dawna zbrodnia staje się inspiracją dla kolejnego mordercy.
Aaron Whalen, uznany detektyw, zostaje przydzielony do śledztwa pozornie łączącego się ze sprawą Oswaltów. Jessica, młodziutka policjantka, z którą przyszło mu współpracować, daje z siebie wszystko, by zyskać uznanie partnera. Jednak znalezienie odpowiedzi na jedno pytanie powoduje, że pojawia się szereg kolejnych niewyjaśnionych okoliczności, a śmierć zaczyna gonić śmierć. Nawet dla Whalena to wydaje się zbyt wiele…
„Sekret rodu Oswaltów” to kryminał psychologiczny, w którym zbrodnia i śledztwo to jedynie tło prawdziwej tajemnicy, którą musi odkryć główny bohater. Czy istnieje sposób, by tego dokonać? Jak Whalen poradzi sobie z prawdą o przeszłości?
Źródło: Wydawnictwo AlterNatywne
Tytuł: Sekret rodu Oswaltów
Autor: Adam Puza
Gatunek: kryminał psychologiczny, sensacja, thriller
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 27-01-2021
Ilość stron: 182
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 25,00 zł
Patronat medialny bloga
O Wydawnictwie Alternatywnym: Nie wydajemy książek tylko po to, aby je wydać (jak czyni to wiele wydawnictw ze współfinansowaniem autorów), ale publikujemy, aby sprzedawać (jak wydawnictwa tradycyjne). A żadna książka nie będzie mieć wysokiej sprzedaży, bez płatnej reklamy. Zaś żaden wydawca nie będzie inwestował w reklamę książki, która nie jest publikacją najwyższej jakości. Dlatego my wydajemy tylko najlepsze tytuły, a następnie reklamujemy je za własne pieniądze, aby sprzedać jak najwięcej egzemplarzy każdej książki. Wydając książkę w Wydawnictwie AlterNatywnym, jesteś bezpieczny, bo Twoja książka jest we właściwych rękach, których właściciele wiedzą jak reklamować i potrafią sprzedawać.
Dodaj komentarz
Czytaj także

Beata Pawlikowska: Dziś niewiele rzeczy mnie stresuje, bo rozumiem mechanizm stresu. Umiem zarządzać moimi myślami i emocjami
Zdaniem pisarki stres jest przydatnym mechanizmem mobilizującym, który w razie nagłej potrzeby dodaje siły do walki z trudnościami.

„Julia w Skrajnym Świecie”, Damian Orlewski
„Julia w Skrajnym Świecie” to pięknie opowiedziana, barwna i wciągająca baśń, która jest utworem doprawdy wyjątkowym. Nie przedstawia świata takim, jakim go widzimy na co dzień, lecz ukazuje go oczami bohaterki, która nie wie, jak się w nim znalazła. W Świecie, którym rządzą odmienne prawa. Połączenie jawy i snu sprawia, że w książce znane fragmenty rzeczywistości, układają się w całkiem nowe, inne, często nonsensowne, które mimo wszystko ostatecznie tworzą jedną wielką całość.