Druga szansa

„Druga szansa”, Sarah Dessen


Auden nigdy nie była typową nastolatką. Nie pamięta, kiedy ostatnio przespała całą noc, a spokój w bezsenne noce odnajduje, ucząc się w miejscowym nocnym bistro. Wychowana przez wymagających rodziców, nie miała szansy na zwyczajną nastoletnią beztroskę aż do momentu, gdy zdecydowała się wyjechać na lato do swojego ojca i jego nowej żony.

To wywróciło jej świat do góry nogami, zmieniając codzienność w jedną wielką przygodę! Życie chwilą bywa jednak niebezpieczne, zwłaszcza gdy chce się tak dużo nadrobić. Dziewczyna wpada w poważne kłopoty, uczy się, że z nieporozumień może zrodzić się prawdziwa przyjaźń i… poznaje tajemniczego Eliego, który staje się jej przewodnikiem w nocnych podróżach po okolicy. Eli tak samo jak Auden cierpi na bezsenność. Wspólne wycieczki są dla dziewczyny szansą by odzyskać to, co straciła, usiłując być idealną córką. Każda decyzja ma jednak swoje konsekwencje i Auden przekona się o tym jak nikt inny…

Sarah Dessen w swojej fantastycznie napisanej książce łączy dwa samotne serca i wysyła je w pełną przygód podróż.

Źródło: Wydawnictwo Feeria Young




Tytuł: Druga szansa
Tytuł oryginału: Along for the Ride
Autor: Sarah Dessen
Wydawnictwo: Feeria Young
Data wydania: 15-07-2020
Ilość stron: 392
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,90 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Vakho. Wilcze szczenię, Marek Boszko Rudnicki, zaczytanyksiazkoholik.pl

Dla osób o mocnych nerwach – „Vakho. Wilcze szczenię”, Marek Boszko Rudnicki

O Bitwie Warszawskiej słyszeli wszyscy, jednak nie każdy wie, co naprawdę działo się na kresach. Polska zniknęła z map, lecz nie z serc Polaków zamieszkujących kresy. Czy przyszedł czas na jej odrodzenie? Janek na polecenie dziadka wyrusza na polowanie, podczas gdy we dworze narasta niepokój.


Paulo Coelho

Paulo Coelho

Brazylijski pisarz i poeta. Jego ojciec, Pedro, był inżynierem, a matka, Ligia, zajmowała się domem. W wieku siedmiu lat Paulo rozpoczął naukę w szkole jezuitów San Ignacio w Rio de Janeiro. Paulo nie przepadał za religijnymi tradycjami szkoły, jednak to w niej odkrył swoje prawdziwe powołanie – pisarstwo.