Daniela Farnese

Daniela Farnese


Daniela Farnese urodziła się w Neapolu i mieszkała na całym świecie, zanim zatrzymała się w Mediolanie. Ukończyła języki orientalne, ma pasję do wina i dwa koty. Współpracuje z agencjami komunikacyjnymi, produkcjami filmowymi, czasopismami, radiem i telewizją. Od 2003 roku redaguje popularnego bloga www.dottoressadania.it . W Newton Compton opublikowała 101 sposobów na cierpienie mężczyzn, Aleja Chanel nr 5, Kocham Chanel, My kobiety lubimy czerwone i ebook Lato z przyjaciółmi.

Źródło: https://www.newtoncompton.com/autore/daniela-farnese


Dodaj komentarz


Czytaj także

Cyberpunk. Odrodzenie

„Cyberpunk. Odrodzenie”, Andrzej Ziemiański

Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąskie, zatłoczone uliczki, pulsujące neony i wielkoformatowe reklamy dają tło rzeczywistości, w której kwitną przestępczość, nielegalny handel bronią, danymi, a nawet ludzkim ciałem. To świat, w którym jednostka nic nie znaczy, a za los ogółu odpowiadają wielkie korporacje i gangi. To Zakazane Miasto.


w chmurze

Chiny: powieść na milion słów ocenzurowana. Autorka książki straciła dostęp do tekstu w chmurze

Chińska powieściopisarka posługująca się pseudonimem Mitu musiała być co najmniej zaskoczona, kiedy któregoś dnia pracy nad swoim tekstem nie mogła nagle otworzyć pliku, w którym