Chór zapomnianych głosów

Rozbudza wyobraźnie – „Chór zapomnianych głosów”, Remigiusz Mróz


Intryga na niespotykaną dotąd skalę, w której stawką jest istnienie całej ludzkości.

Na początek przedstawiam Wam książkę, którą właśnie czytam, czyli „Chór Zapomnianych Głosów” Remigiusza Mroza. Obecnie wokół Remigiusza skupiamy się głównie na nowościach, które publikuje, ja natomiast postanowiłam rozpocząć swoją historię z kanałem na Facebooku od dodania książki ciut starszej, a mimo to godnej uwagi. Jeśli interesuje Was SF, horror, sensacja, intryga, kryminał … to na pewno lektura przypadnie Tobie do gustu. Mimo iż nie znam jeszcze zakończenia, polecam z czystym sumieniem.

OPIS: „Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie. Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi. Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan. Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.”

Źródło: Wydawnictwo Genius CreationsTytuł: Chór zapomnianych głosów
Autor: Remigiusz Mróz
Wydawnictwo: Genius Creations
Data wydania: 01-02-2019
Ilość stron: 410
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,99 złDodaj komentarz


Czytaj także

Pocałunki w Londynie, Catherine Rider, zaczytanyksiazkoholik.pl

Catherine Rider, „Pocałunki w Londynie”

Czy istnieje coś bardziej magicznego niż rozświetlony bożonarodzeniowymi lampkami Londyn? Jason i Cassie spotykają się w tym mieście przypadkiem. Łączy ich wyjątkowa wrażliwość na sztukę i piękno, a także na niezwykłą aurę Bożego Narodzenia. On, Amerykanin, marzy o karierze aktorskiej, ona, Brytyjka, ma przykre doświadczenia związane ze światem teatru.


Cyberpunk. Odrodzenie

„Cyberpunk. Odrodzenie”, Andrzej Ziemiański

Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąskie, zatłoczone uliczki, pulsujące neony i wielkoformatowe reklamy dają tło rzeczywistości, w której kwitną przestępczość, nielegalny handel bronią, danymi, a nawet ludzkim ciałem. To świat, w którym jednostka nic nie znaczy, a za los ogółu odpowiadają wielkie korporacje i gangi. To Zakazane Miasto.