Chór zapomnianych głosów

Rozbudza wyobraźnie – „Chór zapomnianych głosów”, Remigiusz Mróz


Intryga na niespotykaną dotąd skalę, w której stawką jest istnienie całej ludzkości.

Na początek przedstawiam Wam książkę, którą właśnie czytam, czyli „Chór Zapomnianych Głosów” Remigiusza Mroza. Obecnie wokół Remigiusza skupiamy się głównie na nowościach, które publikuje, ja natomiast postanowiłam rozpocząć swoją historię z kanałem na Facebooku od dodania książki ciut starszej, a mimo to godnej uwagi. Jeśli interesuje Was SF, horror, sensacja, intryga, kryminał … to na pewno lektura przypadnie Tobie do gustu. Mimo iż nie znam jeszcze zakończenia, polecam z czystym sumieniem.

OPIS: „Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie. Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi. Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan. Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.”

Źródło: Wydawnictwo Genius CreationsTytuł: Chór zapomnianych głosów
Autor: Remigiusz Mróz
Wydawnictwo: Genius Creations
Data wydania: 01-02-2019
Ilość stron: 410
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Przeznaczenie ma twoje imię, Katarzyna Grabowska, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Przeznaczenie ma twoje imię”, Katarzyna Grabowska

Jak zakończy się historia miłosna Weroniki, jedynej spadkobierczyni fortuny Floriana Skarbierskiego, i Jusufa, syryjskiego uchodźcy? Dzieliło ich wszystko: kultura, religia, status społeczny. Dość dramatyczne spotkanie przed laty zaważyło na dalszych losach tej dwójki. Gorące uczucie wybuchło nagle, jednak nie przeszło ciężkiej próby, na którą je wystawiono. Cena, jaką Weronika musiała zapłacić za chwilę zapomnienia, okazała się bardzo wysoka


Z dala od świateł, Tana French, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Z dala od świateł”, Tana French

Najnowsza powieść pierwszej damy irlandzkiego kryminału. Nominowana do Goodreads Choice Awards 2020. Mała miejscowość w małym kraju. Żaden z jej mieszkańców nie jest taki, jaki się wydaje. Trudno rozpoznać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Zwłaszcza jeśli się jest outsiderem.