Chór zapomnianych głosów

Rozbudza wyobraźnie – „Chór zapomnianych głosów”, Remigiusz Mróz


Intryga na niespotykaną dotąd skalę, w której stawką jest istnienie całej ludzkości.

Na początek przedstawiam Wam książkę, którą właśnie czytam, czyli „Chór Zapomnianych Głosów” Remigiusza Mroza. Obecnie wokół Remigiusza skupiamy się głównie na nowościach, które publikuje, ja natomiast postanowiłam rozpocząć swoją historię z kanałem na Facebooku od dodania książki ciut starszej, a mimo to godnej uwagi. Jeśli interesuje Was SF, horror, sensacja, intryga, kryminał … to na pewno lektura przypadnie Tobie do gustu. Mimo iż nie znam jeszcze zakończenia, polecam z czystym sumieniem.

OPIS: „Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie. Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi. Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan. Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.”

Źródło: Wydawnictwo Genius CreationsTytuł: Chór zapomnianych głosów
Autor: Remigiusz Mróz
Wydawnictwo: Genius Creations
Data wydania: 01-02-2019
Ilość stron: 410
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Spekulant, zaczytanyksiazkoholik.pl

Powieść przygodowa – „Spekulant”, Doug R. Casey, John Hunt

„Akcja tej opowieści z kluczem i morałem rozgrywa się w Afryce Zachodniej, gdzie Charles Knight, poszukiwacz złota i spekulant w dziedzinie wydobycia metali szlachetnych wpada na trop międzynarodowej szajki oszustów, którzy na sprytnym kłamstwie i wyrafinowanej intrydze tworzą firmę wydobywczą mającą zrewolucjonizować rynek metali szlachetnych.


Katarzyna Michalewicz

Katarzyna Michalewicz

Wielu z Was spodobała się książka „Sekrety Żony Mandaryna” tak więc dzisiaj kilka zdań o pisarce, od samej pisarki. – Jestem doktorantką historii na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzę także zajęcia z ,,Historii Japonii” na wrocławskiej sinologii i koreanistyce, działam we wrocławskiej Sekcji Azjatyckiej Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego, a także od czasu do czasu piszę m.in. dla ,,Świata Wiedzy Historia” i ,,Joemonster”.