Wylecz się sam

Przewodnik – „Wylecz się sam. Megadawki witamin”


Wyczerpujący przewodnik po terapii żywieniowej, która zapewnia sprawdzone metody zwalczania prawie każdej choroby.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób wyleczyć zapalenie stawów, cukrzycę, depresję, astmę, czkawkę czy kilkadziesiąt innych chorób? Jaką rolę w organizmie pełni witamina C, D czy E? Jak zredukować stres? Czy warto mieć szafkę pełną leków? Czy warto rozpoczynać dzień od szklanki świeżo wyciśniętego przez siebie samego soku? Odpowiedzi na te pytania, jak też sporo innych przedstawia nam w przewodniku po zdrowiu „Wylecz się sam. Megadawki witamin”, Andrew William Saul. Osobiście zawsze z dystansem podchodzę do tego rodzaju lektury … Moim zdaniem warto się z nią zaznajomić i wyrazić własną opinię co do metod w niej przedstawionych.Tytuł: Wylecz się sam. Megadawki witamin
Tytuł oryginału: Doctor Yourself
Autor: Andrew W. Saul
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
Data wydania: 11-05-2016
Ilość stron: 660
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 59,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Zgodnie z prawdą, Danuta Awolusi,z aczytanyksiazkoholik.pl

„Zgodnie z prawdą” autorstwa Danuty Awolusi

Kiedy Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży, ma powód do zmartwień. Wie doskonale, że jej mąż nie jest ojcem dziecka, ale nie ma zamiaru go o tym informować. W obawie przed konsekwencjami pozwala, by Miłosz wychowywał nie swoją córkę, pozostając w niewiedzy. Nie ma jednak pojęcia, że mąż również ma swój mały sekret. Czy prawda wyjdzie na jaw? I kto w tym związku ma najwięcej do ukrycia?


Sekrety Amerykańskich milionerów, Danko, Stanley, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Sekrety amerykańskich milionerów, czyli krezusi z sąsiedztwa”, William D. Danko, Thomas J. Stanley

„Większość ludzi ma o bogactwie całkowicie fałszywe pojęcie. Bogactwo nie oznacza bowiem – jak się powszechnie mniema – wysokich pensji czy zarobków. Jeśli nawet zarobiłeś dużo pieniędzy, lecz wszystko co zarobiłeś wydałeś, nie staniesz się ani odrobinę bogatszy”