Wylecz się sam

Przewodnik – „Wylecz się sam. Megadawki witamin”


Wyczerpujący przewodnik po terapii żywieniowej, która zapewnia sprawdzone metody zwalczania prawie każdej choroby.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób wyleczyć zapalenie stawów, cukrzycę, depresję, astmę, czkawkę czy kilkadziesiąt innych chorób? Jaką rolę w organizmie pełni witamina C, D czy E? Jak zredukować stres? Czy warto mieć szafkę pełną leków? Czy warto rozpoczynać dzień od szklanki świeżo wyciśniętego przez siebie samego soku? Odpowiedzi na te pytania, jak też sporo innych przedstawia nam w przewodniku po zdrowiu „Wylecz się sam. Megadawki witamin”, Andrew William Saul. Osobiście zawsze z dystansem podchodzę do tego rodzaju lektury … Moim zdaniem warto się z nią zaznajomić i wyrazić własną opinię co do metod w niej przedstawionych.Tytuł: Wylecz się sam. Megadawki witamin
Tytuł oryginału: Doctor Yourself
Autor: Andrew W. Saul
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
Data wydania: 11-05-2016
Ilość stron: 660
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 59,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Złodziej pocałunków - L.J. Shen - zaczytanyksiazkoholik.pl - blog

Myślałam, że się rozczaruję, niesłusznie – „Złodziej pocałunków”, L.J. Shen

„Złodziej pocałunków” to romantyczna powieść, która opowiada historię Francesci Rossi, córki szefa chicagowskiej mafii, która zostaje wydana za mąż za Wolfe’a Keatona, amerykańskiego senatora i przyszłego prezydenta USA, w celu zacieśnienia więzi między ich rodzinami i zabezpieczenia interesów biznesowych. A tak naprawdę porwana, gdyż senator miał haki na jej ojca.


Trzynasta opowieść, Diane Setterfield, zaczytanyksiazkoholik.pl

Diane Setterfield, „Trzynasta opowieść”

Opowieść o tragicznych losach rodziny naznaczonej śmiercią i szaleństwem, o miłości na skraju nienawiści, o bolesnej, nieuniknionej stracie i o rozpaczy, której nie leczy upływ czasu.