Zamruczę ci, Agata Bieńko, zaczytanyksiazkoholik.pl

Premierowo komedia erotyczna „Zamruczę ci” autorstwa Agaty Bieńko


„Komedia erotyczna, w której nie tylko nieszczęścia chodzą parami”. Czym zaskoczyła mnie Agata Bieńko?

Paula jest malarką, maluje obrazy, murale. Dziewczyna nie narzeka na brak zleceń. Jest piękna i nie zdaje sobie sprawy ze swojej urody. Niestety prześladuje ją pech. Kłótnie z mamą i młodszą siostrą, która lada dzień wychodzi za mąż, trzy nieudane związki. Jej współlokatorka Zośka uważa, że to przez to, iż rozjechała czarnego kota i pewna starsza pani rzuciła na nią klątwę. Przyjaciółka dwoi się i troi, aby odpędzić od Pauli nieszczęście.

Grzegorz, nie jedna wzdycha do niego, a dokładnie cały tabun jego pacjentek. Jest on ginekologiem. Nie byle jakim, bo nieziemsko przystojnym. Interesuje go tylko szybki seks, nie myśli o poważnym związku. Los jednak stawia Grzegorza i Paulę obok siebie. I nie, nie poznali się u niego na kozetce. Każdy z nich ma inne wyobrażenie związku, skrajnie się od siebie różniące. Grzegorz to nie jest typ mężczyzny, który dla dziewczyny zmienia swoje postanowienia i przyzwyczajenia, więc nie ujrzycie tutaj jego zmiany o 180 stopni. Ma on natomiast tajemnicę, która, jak uważa zrobiła z niego takiego człowieka, jakim jest.

„Chciałabym pozdrowić Kopciuszka – czyta Zośka – który wczoraj wieczorem postanowił pospacerować po mojej beemce. Księżniczko, mam nadzieję, że to czytasz i się odezwiesz. Nie martw się o koszty, chcę poznać twoją uroczą osobowość. Michał.”

Grzegorz mimo wszystko okazuje się dla Pauli pomocny, kiedy ta postanawia zagrać na nosie mamie i młodszej siostrze. Traktują one bowiem Paulinę jak wyrzutka, gorszą, nie mając mogłoby się wydawać ku temu podstaw. A jednak prawda jest zgłona inna.

Historia pokazana jest z perspektywy Grzegorza i Pauli. Bardzo ten zabieg przypadł mi do gustu, gdyż i on i ona są diametralnie różnymi osobami i inaczej widzą daną sytuację. Grzegorz nie przebiera w słowach. Duży wpływ na jego zachowanie ma jego przyjaciel. Czy Grzegorz będzie umiał się od niego uwolnić? Zośce autorka poświęciła również sporo miejsca i cieszę się, bo dziewczyna okazała się dla Pauli bardzo oddaną przyjaciółką. Końcówka trochę mnie zaskoczyła (na plus), bo spodziewałam się innego obrotu sprawy, ale być może moje przeczucia będą miały odzwierciedlenie w drugim tomie. Po książkę śmiało mogą sięgać osoby, które na co dzień nie czytają erotyków, a to dlatego, że autorka wywarzyła sceny erotyczne z obyczajowymi. Czytając książkę pojawiały się u mnie wybuchy śmiechu oraz złości na Grzegorza, że jest tak twardogłowy. Na szczęście jego mama ma oczy i widzi co się dookoła jej syna dzieje. Mimo ponad tych 520 stron książkę czytało się nadzwyczaj szybko i niestety zbyt szybko się skończyła. Zachęcam Was do przeczytania tejże niezwykle wciągającej komedii erotycznej.Tytuł: Zamruczę ci
Autor: Agata Bieńko
Gatunek: literatura obyczajowa, romans, komedia erotyczna
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 27-01-2021
Ilość stron: 528
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Edyta Folwarska, zaczytanyksiazkoholik.pl

Edyta Folwarska: Od urodzenia chciałam pisać książki, a właściwie harlequiny

Autorka podkreśla, że już od wielu lat marzyła o tym, by pisać dobre romanse, które zdobędą taką popularność jak biała seria Harlequin.


Krzyż Ameryki

„Krzyż Ameryki. Dziennik z pieszej drogi przez kontynent” – Lubię to!

Krzyż jest dla chrześcijan symbolem spotkania dwóch rzeczywistości. Książka przedstawia nam pieszą pielgrzymkę trwającą 190 dni przez Amerykę Północną.