Niezapomniane podróże

„Niezapomniane podróże” autorstwa Jasminy Trifoni


Podróż w piękne miejsca poprzez książkę „Niezapomniane podróże.”

Póki są wakacje, to zmierzam do Was z przepięknie wydanym albumem. Polecam z niej korzystać nie tylko w okresie wakacyjnym, ale przez cały rok. Książka przedstawia 81 bajecznych miejsc na świecie. Wszystkie – zarówno te modne, najczęściej odwiedzane, jak i te mniej znane – stwarzają możliwość odkrycia zupełnie nowych zakątków. Zaspokoi najbardziej wymagające gusta i pomoże w zaplanowaniu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, romantycznych tras wycieczkowych. Brak słów, aby opisać to, jakie piękne miejsca przedstawia. Przedsmak tego znajdziesz w galerii poniżej. Taki album może okazać się wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby.Tytuł: Niezapomniane podróże
Tytuł oryginału: Romantic and Dream Vacations
Autor: Jasmina Trifoni
Wydawnictwo: ARKADY
Data wydania: 29-03-2016
Ilość stron: 272
Oprawa: twarda z obwolutą
Cena okładowa: 79,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Paweł Famus, KARY, zaczytanyksiazkoholik.pl

Dla fanów fantastyki pozycja obowiązkowa! – „KARY”, Paweł Famus

Niesamowita, kosmiczna przygoda. Międzygalaktyczne konflikty, szczegółowe opisy futurystycznych technologii i non stop akcja – jednym słowem wszystko czego nie powinno zabraknąć w dobrej książce gatunku science fiction.


Paulo Coelho

Paulo Coelho

Brazylijski pisarz i poeta. Jego ojciec, Pedro, był inżynierem, a matka, Ligia, zajmowała się domem. W wieku siedmiu lat Paulo rozpoczął naukę w szkole jezuitów San Ignacio w Rio de Janeiro. Paulo nie przepadał za religijnymi tradycjami szkoły, jednak to w niej odkrył swoje prawdziwe powołanie – pisarstwo.