Niezapomniane podróże

„Niezapomniane podróże” autorstwa Jasminy Trifoni


Podróż w piękne miejsca poprzez książkę „Niezapomniane podróże.”

Póki są wakacje, to zmierzam do Was z przepięknie wydanym albumem. Polecam z niej korzystać nie tylko w okresie wakacyjnym, ale przez cały rok. Książka przedstawia 81 bajecznych miejsc na świecie. Wszystkie – zarówno te modne, najczęściej odwiedzane, jak i te mniej znane – stwarzają możliwość odkrycia zupełnie nowych zakątków. Zaspokoi najbardziej wymagające gusta i pomoże w zaplanowaniu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, romantycznych tras wycieczkowych. Brak słów, aby opisać to, jakie piękne miejsca przedstawia. Przedsmak tego znajdziesz w galerii poniżej. Taki album może okazać się wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby.Tytuł: Niezapomniane podróże
Tytuł oryginału: Romantic and Dream Vacations
Autor: Jasmina Trifoni
Wydawnictwo: ARKADY
Data wydania: 29-03-2016
Ilość stron: 272
Oprawa: twarda z obwolutą
Cena okładowa: 79,00 złDodaj komentarz


Czytaj także

Taniec pszczół i inne opowiadania o czasach wojny

„Taniec pszczół i inne opowiadania o czasach wojny”, praca zbiorowa

1 września 1939 roku skończył się świat. Chcemy opowiedzieć o tej apokalipsie. O bohaterstwie zwykłych ludzi. O zdradzie zwykłych ludzi. O unikaniu śmierci cudem. O niemożności uniknięcia śmierci cudem. O strachu. O miłości zwyciężającej strach. O zwieńczonych drutem kolczastym murach, które wznieśli ludzie i uwięzili za nimi innych ludzi.


Podsumowanie czytelnicze – marzec 2020

Poniżej znajdziecie podsumowanie zrecenzowanych w marcu książek. Mam nadzieję, że udało mi się wzbudzić Wasze zainteresowanie niektórymi pozycjami.