Niezapomniane podróże

„Niezapomniane podróże” autorstwa Jasminy Trifoni


Podróż w piękne miejsca poprzez książkę „Niezapomniane podróże.”

Póki są wakacje, to zmierzam do Was z przepięknie wydanym albumem. Polecam z niej korzystać nie tylko w okresie wakacyjnym, ale przez cały rok. Książka przedstawia 81 bajecznych miejsc na świecie. Wszystkie – zarówno te modne, najczęściej odwiedzane, jak i te mniej znane – stwarzają możliwość odkrycia zupełnie nowych zakątków. Zaspokoi najbardziej wymagające gusta i pomoże w zaplanowaniu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, romantycznych tras wycieczkowych. Brak słów, aby opisać to, jakie piękne miejsca przedstawia. Przedsmak tego znajdziesz w galerii poniżej. Taki album może okazać się wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby.Tytuł: Niezapomniane podróże
Tytuł oryginału: Romantic and Dream Vacations
Autor: Jasmina Trifoni
Wydawnictwo: ARKADY
Data wydania: 29-03-2016
Ilość stron: 272
Oprawa: twarda z obwolutą
Cena okładowa: 79,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Nie twój interes- Marzena Hrynisza-zaczytanysksiazkoholik.pl

„Nie twój interes”, Marzena Hryniszak

Mawiają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Czasem to wręcz igranie z ogniem, a stawką staje się życie. Noc, podczas której Wojtek Redyński, zwykły pracownik warsztatu samochodowego, niezamierzenie staje się świadkiem przestępstwa, nie tylko przesądza o jego dalszym losie, ale zapoczątkowuje ciąg śmiertelnie niebezpiecznych wydarzeń. Nie tylko dla niego.


Alfabet

Dla miłośników podróżowania – „Alfabet”, Marek Kamiński

„Alfabet”, napisana została przez znanego podróżnika Marka Kamińskiego. Bardzo ładnie wydana, choć krótka biografia z dużą ilością zdjęć od czasów dziecięcych do ekstremalnych wypraw. Książka, którą możemy pochłonąć w jeden dzień. Polecam co jakiś czas przeczytać taką książkę, aby poukładać sobie na nowo wartości, którymi kierujemy się w życiu.