Niezapomniane podróże

„Niezapomniane podróże” autorstwa Jasminy Trifoni


Podróż w piękne miejsca poprzez książkę „Niezapomniane podróże.”

Póki są wakacje, to zmierzam do Was z przepięknie wydanym albumem. Polecam z niej korzystać nie tylko w okresie wakacyjnym, ale przez cały rok. Książka przedstawia 81 bajecznych miejsc na świecie. Wszystkie – zarówno te modne, najczęściej odwiedzane, jak i te mniej znane – stwarzają możliwość odkrycia zupełnie nowych zakątków. Zaspokoi najbardziej wymagające gusta i pomoże w zaplanowaniu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, romantycznych tras wycieczkowych. Brak słów, aby opisać to, jakie piękne miejsca przedstawia. Przedsmak tego znajdziesz w galerii poniżej. Taki album może okazać się wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby.Tytuł: Niezapomniane podróże
Tytuł oryginału: Romantic and Dream Vacations
Autor: Jasmina Trifoni
Wydawnictwo: ARKADY
Data wydania: 29-03-2016
Ilość stron: 272
Oprawa: twarda z obwolutą
Cena okładowa: 79,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Mój chłopak - Michelle Frances - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Mój chłopak”, Michelle Frances

Najnowsza powieść autorki thrillera „Ta dziewczyna”, Michelle Frances. Amy wiedzie niezależne życie, robi błyskotliwą karierę, ma własne mieszkanie i grupę oddanych przyjaciółek. Ale w obliczu nadchodzących trzydziestych urodzin musi przyznać, że jednej rzeczy jej brakuje – prawdziwego uczucia.


Empatia

„Empatia. Poradnik dla wrażliwych. Dla tych, co za dużo myślą i czują”, Judith Orloff

Czy często coś cię przytłacza lub niepokoi? Męczą się tłumy, światła i muzyka w galeriach handlowych? Najlepiej czujesz się w otoczeniu przyrody, gdy nie musisz sobie radzić z nadmiarem bodźców płynącym od innych ludzi? Jeśli tak, prawdopodobnie masz silnie rozwiniętą empatię, która często w naturalny sposób łączy się z wysoką wrażliwością. Co odróżnia te dwie cechy?