Nasze mroczne serca - Melissa Albert - zaczytanyksiazkoholik.pl

Nie przejdziesz obok niej obojętnie – „Nasze mroczne serca”, Melissa Albert


Tajemnica, niebezpieczeństwo i nadprzyrodzone siły splatają się w powieści „Nasze mroczne serca”.

„Nasze mroczne serca” to intrygująca powieść, która przenosi nas w świat siedemnastoletniej Ivy, która staje w obliczu dziwnych i przerażających zdarzeń. Spotkanie z nagą młodą kobietą na drodze jest tylko początkiem serii niezwykłych wydarzeń, które prowokują pytania i wątpliwości. Ivy odkrywa martwego królika, dziwną miksturę zakopaną przez jej matkę oraz pudełko z tajemniczymi pamiątkami z dzieciństwa trzymane w sejfie przez rodziców.

Opowieść skupia się na próbach Ivy, która musi zmierzyć się z przeszłością swojej rodziny i siłami nadprzyrodzonymi. Czy matka Ivy kryje jakąś tajemnicę? Czy siły, które spotkała jako nastolatka, powracają, aby ją prześladować? Aby uniknąć mrocznej rzeczywistości, Ivy musi stawić czoła tym pytaniom i wielu innym.

Nie zastanawiałyśmy się, skąd pochodzi ta magia ani dlaczego działa. Nigdy nie zadałyśmy sobie pytania: „Czy możemy ją sobie brać?”

Po przeczytaniu „Nasze mroczne serca” czuję się zafascynowana i zaintrygowana. Mimo że książka jest skierowana głównie do młodszych czytelników, to dorosły czytelnik również znajdzie w niej fascynujący świat wewnętrznej siły i determinacji młodej bohaterki. Obecność nadprzyrodzonych elementów i rozwijających się zagadek buduje atmosferę niepokoju, trzymając czytelnika w napięciu przez całą lekturę.

„Nasze mroczne serca” zapewnia wciągającą podróż po mrocznych zakamarkach ludzkiego serca. Odkrywanie sekretów przeszłości bohaterów, zgłębianie nieznanych sił i rozwiązywanie zagadek sprawiają, że czytelnik zostaje oczarowany tym połączeniem nadprzyrodzoności i tajemniczości. Ta historia przynosi dreszcz emocji i niepokoju i trudno oderwać się od stronic powieści.

„Nasze mroczne serca” to powieść, która wciąga od pierwszych linijek, wzbudzając ciekawość i pragnienie poznania tajemnic głównych bohaterów. Pełna magii, napięcia i niebezpieczeństwa, ta książka zachwyci czytelników poszukujących mrocznej i intrygującej lektury.

Tytuł: Nasze mroczne serca
Tytuł oryginału: Our Crooked Hearts
Autor: Melissa Albert
Seria wydawnicza: Hazel Wood
Gatunek: literatura młodzieżowa
Wydawnictwo Media Rodzina, Must Read
Data wydania: 12-04-2023
Ilość stron: 368
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Monika Wiśniewska
Cena rynkowa: 49,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Brama zdrajców

Scotland yard – „Brama zdrajców”, Edgar Wallace

Książka została napisana blisko 90 lat temu, w epoce jakże odmiennej od współczesności, i czuć to niemal na każdym kroku, zarówno w języku, jak i konstrukcji postaci. Choć połowę bohaterów stanowią zatwardziali kryminaliści, nie ma tu ani jednego słowa uznanego powszechnie za wulgarne. W swojej powieści autor przedstawił świat, którego już nie ma


Przemysław Piotrowski

Przemysław Piotrowski najpopularniejszym autorem kryminałów. W rankingu pokonał Remigiusza Mroza i Stephena Kinga

Czytelnicy uznali, że Przemysław Piotrowski jest w Polsce popularniejszym pisarzem od Stephena Kinga, Remigiusza Mroza czy Wojciecha Chmielarza.