Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II

„Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II”, Jacek Moskwa


27 lat pontyfikatu błogosławionego Jana Pawła II dzień po dniu.

Dzisiaj trochę religijnie … Jeśli Jan Paweł II jest dla Ciebie kimś ważnym, wyjątkowym to warto zaopatrzyć się w „Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II”. Jacek Moskwa przedstawia w niej 27 lat pontyfikatu Jana Pawła II wypełnionymi pielgrzymkami, podróżami, spotkaniami czy wizytami głów państw.

OPIS: „Lata te obfitowały w wydarzenia radosne jak pierwsza pielgrzymka do Ojczyzny; przełomowe, jak pierwsza wizyta papieża w Jerozolimie, i dramatyczne, jak zamach na życie Jana Pawła II czy postępy choroby. Nikt nie jest w stanie zliczyć ludzi, których życie odmienił Jan Paweł II na przestrzeni tych lat, a także wcześniej i później. Dzięki książce Jacka Moskwy możemy do tych wydarzeń wracać, śledzić życie naszego Rodaka, który niedługo zostanie świętym, przypominać sobie Jego słowa, które czas zatarł już w naszej pamięci.”

Pięknie wydana książka w twardej oprawie oprócz wiedzy, jaką może Ci dać o naszym rodaku Papieżu, będzie też zdobiła wnętrze Twojego domostwaTytuł: Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II
Autor: Jacek Moskwa
Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 23-09-2013
Ilość stron: 656
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 52,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

A jeszcze wczoraj było jutro, Arkadiusz Borowik, zaczytanyksiazkoholik.pl

„A jeszcze wczoraj było jutro”, Arkadiusz Borowik

Andrzej Stroba to pięćdziesięciolatek, lubiany nauczyciel, kochający mąż i ojciec. Gdy dowiaduje się, że zostało mu najwyżej kilka miesięcy życia, postanawia się rozliczyć: z samym sobą i z ludźmi wokół siebie. Rachunek zysków i strat, dobrych i złych decyzji doprowadza go do zaskakujących wniosków, a te z kolei skłaniają do działań, o które wcześniej nawet by się nie podejrzewał.


Zaczytany Książkoholik

23. kwietnia – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

To uroczystość obchodzona w ponad 100 krajach na całym świecie! To święto autorów, ilustratorów, wydawców, książek, Czytelników i czytelnictwa.