Farmagia

„Farmagia” – książka, która wyjątkowo rozbudza wyobraźnię


„Farmagia” to pełna magii i niezwykłych przygód opowieść dla małych i dużych.

Chciałam Was interesować wspaniałą książką, dzięki której można oderwać się od rzeczywistości i to nie jakiś romans. Farmagia, Magdaleny Jasny zabierze Was do cudownego świata, w którym żyją magiczne stworzonka takie jak elfy, centaury, pegazy, syreny, jednorożce, chimery i wiele innych wspaniałych stworzeń, które w Farmagi poszukują głównie pomocy. Tereska, nasza bohaterka, po spotkaniu z elfem i … smokiem (przypadkiem znalazła jajko, z którego się wykluwał) marzy, aby zostać Opiekunką w Farmagi i pomagać potrzebującym. Opiekunkami mogą zostać tylko dziewczynki, a wcześniejsza wydoroślała i nie miała już wstępu do magicznej krainy. Czy uda jej się osiągnąć cel i leczyć mieszkające tam stworzenia? Jakie niebezpieczeństwa będą na nią czyhały? Czy z Jonatanem, chłopcem, który jej dokuczał uda jej się znaleźć nić porozumienia? Serdecznie polecam Wam książkę z przepiękną okładką prezentującą jedną ze scen z książki. Okładka jest autorska samej autorki. Serdecznie gratuluję.Tytuł: Farmagia
Autor: Magdalena Jansy
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 09-04-2018
Ilość stron: 296
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Tamarynd - Żaneta Pawlik - zaczytanyksiazkoholik.pl - blog

Ból skrywany pod maską uśmiechu – „Tamarynd”, Żaneta Pawlik

Bohaterką powieści jest Liliana Piechurska, która szczerze nie lubi swojego imienia i chce, aby zwracać się do niej Anka. Nie Ania, nie Anna, tylko Anka. Młoda kobieta wraca do kraju i chce rozpocząć wszystko od nowa. Rozpoczyna pracę w Centrum Psychiatrii jako pielęgniarka. Tam poznaje Jadwigę. Ich początki nie należały do prostych, ale z biegiem czasu kobiety się zżyły.


Krzyż Ameryki

„Krzyż Ameryki. Dziennik z pieszej drogi przez kontynent” – Lubię to!

Krzyż jest dla chrześcijan symbolem spotkania dwóch rzeczywistości. Książka przedstawia nam pieszą pielgrzymkę trwającą 190 dni przez Amerykę Północną.