Farmagia

„Farmagia” – książka, która wyjątkowo rozbudza wyobraźnię


„Farmagia” to pełna magii i niezwykłych przygód opowieść dla małych i dużych.

Chciałam Was interesować wspaniałą książką, dzięki której można oderwać się od rzeczywistości i to nie jakiś romans. Farmagia, Magdaleny Jasny zabierze Was do cudownego świata, w którym żyją magiczne stworzonka takie jak elfy, centaury, pegazy, syreny, jednorożce, chimery i wiele innych wspaniałych stworzeń, które w Farmagi poszukują głównie pomocy. Tereska, nasza bohaterka, po spotkaniu z elfem i … smokiem (przypadkiem znalazła jajko, z którego się wykluwał) marzy, aby zostać Opiekunką w Farmagi i pomagać potrzebującym. Opiekunkami mogą zostać tylko dziewczynki, a wcześniejsza wydoroślała i nie miała już wstępu do magicznej krainy. Czy uda jej się osiągnąć cel i leczyć mieszkające tam stworzenia? Jakie niebezpieczeństwa będą na nią czyhały? Czy z Jonatanem, chłopcem, który jej dokuczał uda jej się znaleźć nić porozumienia? Serdecznie polecam Wam książkę z przepiękną okładką prezentującą jedną ze scen z książki. Okładka jest autorska samej autorki. Serdecznie gratuluję.Tytuł: Farmagia
Autor: Magdalena Jansy
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 09-04-2018
Ilość stron: 296
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

„Ostatni pociąg”, Meg Waite Clayton

Nie przejdziesz obok tego obojętnie – „Ostatni pociąg”, Meg Waite Clayton

Autorka w książce przedstawiła nam fikcyjnych bohaterów, ale oparła się na prawdziwych wydarzeniach, działaniach Geertruidy Wijsmuller-Meijer z Amsterdamu. Dla dzieci, które ratowała była ciocią Trusią (Tante Truus). Geertruida całe swoje życie poświęciła, ratując tysiące żydowskich dzieci (ponad 10 000) oraz te tzw. niearyjskiego pochodzenia i przewożąc je do Wielkiej Brytanii.


„W jego oczach”, AT. Michalak

Derek Brown ma 34 lata i charakter, który dostarcza mu wielu problemów. Jest właścicielem nieźle prosperującego klubu w Nowym Jorku. Derek to kawaler i dobrze mu z tym; przypięta do niego łatka wiecznego imprezowicza i niegrzecznego chłopca bardzo do niego pasuje. Lubi kobiety, seks i poczucie władzy. Nigdy jednak nie sypia z kobietami, które dla niego pracują.