Farmagia

„Farmagia” – książka, która wyjątkowo rozbudza wyobraźnię


„Farmagia” to pełna magii i niezwykłych przygód opowieść dla małych i dużych.

Chciałam Was interesować wspaniałą książką, dzięki której można oderwać się od rzeczywistości i to nie jakiś romans. Farmagia, Magdaleny Jasny zabierze Was do cudownego świata, w którym żyją magiczne stworzonka takie jak elfy, centaury, pegazy, syreny, jednorożce, chimery i wiele innych wspaniałych stworzeń, które w Farmagi poszukują głównie pomocy. Tereska, nasza bohaterka, po spotkaniu z elfem i … smokiem (przypadkiem znalazła jajko, z którego się wykluwał) marzy, aby zostać Opiekunką w Farmagi i pomagać potrzebującym. Opiekunkami mogą zostać tylko dziewczynki, a wcześniejsza wydoroślała i nie miała już wstępu do magicznej krainy. Czy uda jej się osiągnąć cel i leczyć mieszkające tam stworzenia? Jakie niebezpieczeństwa będą na nią czyhały? Czy z Jonatanem, chłopcem, który jej dokuczał uda jej się znaleźć nić porozumienia? Serdecznie polecam Wam książkę z przepiękną okładką prezentującą jedną ze scen z książki. Okładka jest autorska samej autorki. Serdecznie gratuluję.Tytuł: Farmagia
Autor: Magdalena Jansy
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 09-04-2018
Ilość stron: 296
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Godzina zagubionych słów, Natasza Socha, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Godzina zagubionych słów”, Natasza Socha

Katarzyna, Marcin, Anna, Aleksy i Fabian, Borys – z pozoru nie łączy ich nic. Mijają się, kupując kwiaty w okolicznej kwiaciarni, zajadając kanapki w pobliskim barze i zamawiając espresso w kameralnej kawiarni. Mimo że każdy z nich ma swoją historię, troski i głęboko skrywane tajemnice, połączył ich magiczny dzień, w którym dostali od losu wyjątkową szansę. Czy odważą się z niej skorzystać?


Jessikka Aro, Trole Putina, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Trolle Putina”, Jessikka Aro

Rosja toczy w internecie wojnę przeciwko cywilom. Każda krytyczna opinia to głos wroga. Nie przebiera się w środkach ani nie zwraca uwagi na granice prawa, gdy wrogów chce się uciszyć. W książce zostały szczegółowo przedstawione inspirowane i aprobowane przez Kreml nagonki, które przeprowadzono ostatnimi laty w Polsce, Finlandii i wielu innych krajach. Punktem głównym są wymierzone w prywatne osoby ponadpaństwowe akcje, niekiedy wyczerpujące definicję przestępstwa.