Portier nosi garnitur od Gabbany

Coś lekkiego – „Portier nosi garnitur od Gabbany”, Lauren Weisberger


Komedia.

Książkę autorki „Diabeł ubiera się u Prady” „Portier nosi garnitur od Gabbany” zaczęłam czytać z wielkim zapałem, jednak nie pobiła ona mojego ukochanego Diabła. Mimo to jest bardzo przyjemna, relaksująca i wciągająca. Typowo kobieca lektura na leniwe wieczory z książką. Nie wymaga zaangażowania intelektualnego, ale i po takie pozycje lubię czasem sięgnąć, żeby się nieco „odmóżdżyć. Autorka pokazuje jak bardzo towarzystwo, w którym się obracamy, ma wpływa na nasze życie, oraz jak często pozory dotyczące innych ludzi mogą mylić. I najważniejsze! Nie zawsze to, co ludzie plotkują na czyjś temat, okazuje się prawdą! A często osoba, którą kochamy, nie jest tą, za którą ją uważaliśmy!

OPIS: „Bette Robinson pracuje w dziele bankowości inwestycyjnych z pełnym poświęceniem, bo tego oczekuje się od pracowników wielkich korporacji, ale nienawidzi swojego zajęcia, które nie zostawia jej ani chwili na życie towarzyskie. Lubi czytać romanse i z przyjemnością uczestniczy w zebraniach klubu książki, gdzie dziewczyny marzą o wielkiej miłości. W końcu znużona 'wyścigiem szczurów’ rezygnuje z posady i zaczyna rozkoszować się pełną wolności. Kurczące się zasoby finansowe zmuszają ja do znalezienia następnej pracy – udaje jej się zatrudnić w modnej agencji public relations. Uczestnictwo w życiu towarzyskim należy tu do obowiązków służbowych.”

Warto sięgnąć po nią, zwłaszcza jak potrzebujecie się odprężyć, odciąć od problemów życia codziennego i macie ochotę zanurzyć się w świecie gwiazd, celebrytów, romansów, intryg i …


Tytuł: Portier nosi garnitur od Gabbany
Tytuł oryginału:
Everyone worth knowing
Autor: Lauren Weisberger
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 01-07-2009
Data 1. wyd. pol.: 01-03-2006
Data 1. wydania: 01-01-2006
Ilość stron: 448
Oprawa: miękka ze skrzydełkami


Dodaj komentarz


Czytaj także

Monika MAciewicz - zaczytanyksiazkoholik - wywiad

Słowiańszczyzna oczami Moniki Maciewicz

Monika Maciewicz, autorka powieści pt. „Wiedma”, „Kruki” oraz bajki „Bajki pełne marzeń” opowiada o tym, skąd się wzięło zamiłowanie do słowiańszczyzny i zielarstwa, jakie cechy autorki otrzymała główna bohaterka powieści Biwia, jak przebiegał proces powstawania przepięknych okładek „Wiedmy”oraz „Kruków”, czy to, czego w życiu się najbardziej boi. Zapraszam do lektury.


Dla podróżników – „Polska na weekend. 52 trasy”

Książka stanowi przyzwoity leksykon z podziałem na miejsca, które warto w danym regionie Polski zobaczyć. Autor zamieścił nam również bardzo pomocny spis restauracji, noclegów czy cyklicznych imprez w danym regionie. Książka warta polecenia, aby nie siedzieć w weekend w domu jak mops, tylko ruszyć tyłek i zobaczyć piękne zakątki naszego Kraju.