Portier nosi garnitur od Gabbany

Coś lekkiego – „Portier nosi garnitur od Gabbany”, Lauren Weisberger


Komedia.

Książkę autorki „Diabeł ubiera się u Prady” „Portier nosi garnitur od Gabbany” zaczęłam czytać z wielkim zapałem, jednak nie pobiła ona mojego ukochanego Diabła. Mimo to jest bardzo przyjemna, relaksująca i wciągająca. Typowo kobieca lektura na leniwe wieczory z książką. Nie wymaga zaangażowania intelektualnego, ale i po takie pozycje lubię czasem sięgnąć, żeby się nieco „odmóżdżyć. Autorka pokazuje jak bardzo towarzystwo, w którym się obracamy, ma wpływa na nasze życie, oraz jak często pozory dotyczące innych ludzi mogą mylić. I najważniejsze! Nie zawsze to, co ludzie plotkują na czyjś temat, okazuje się prawdą! A często osoba, którą kochamy, nie jest tą, za którą ją uważaliśmy!

OPIS: „Bette Robinson pracuje w dziele bankowości inwestycyjnych z pełnym poświęceniem, bo tego oczekuje się od pracowników wielkich korporacji, ale nienawidzi swojego zajęcia, które nie zostawia jej ani chwili na życie towarzyskie. Lubi czytać romanse i z przyjemnością uczestniczy w zebraniach klubu książki, gdzie dziewczyny marzą o wielkiej miłości. W końcu znużona 'wyścigiem szczurów’ rezygnuje z posady i zaczyna rozkoszować się pełną wolności. Kurczące się zasoby finansowe zmuszają ja do znalezienia następnej pracy – udaje jej się zatrudnić w modnej agencji public relations. Uczestnictwo w życiu towarzyskim należy tu do obowiązków służbowych.”

Warto sięgnąć po nią, zwłaszcza jak potrzebujecie się odprężyć, odciąć od problemów życia codziennego i macie ochotę zanurzyć się w świecie gwiazd, celebrytów, romansów, intryg i …


Tytuł: Portier nosi garnitur od Gabbany
Tytuł oryginału:
Everyone worth knowing
Autor: Lauren Weisberger
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 01-07-2009
Data 1. wyd. pol.: 01-03-2006
Data 1. wydania: 01-01-2006
Ilość stron: 448
Oprawa: miękka ze skrzydełkamiDodaj komentarz


Czytaj także

Jessikka Aro, Trole Putina, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Trolle Putina”, Jessikka Aro

Rosja toczy w internecie wojnę przeciwko cywilom. Każda krytyczna opinia to głos wroga. Nie przebiera się w środkach ani nie zwraca uwagi na granice prawa, gdy wrogów chce się uciszyć. W książce zostały szczegółowo przedstawione inspirowane i aprobowane przez Kreml nagonki, które przeprowadzono ostatnimi laty w Polsce, Finlandii i wielu innych krajach. Punktem głównym są wymierzone w prywatne osoby ponadpaństwowe akcje, niekiedy wyczerpujące definicję przestępstwa.


Remigiusz Mróz, Precedens, zaczytanyksiazkoholik.pl

Dwunasty tom serii z mecenas Joanną Chyłką – „Precedens” autorstwa Remigiusza Mroza

Serię z Joanną Chyłką albo się kocha albo nienawidzi. Mijają dwa miesiące od zakończenia chemii. Otrzymują telefon od znanej aktorki, w którym informuje ich, że za moment wykona przestępstwo doskonałe i uniknie kary.