Portier nosi garnitur od Gabbany

Coś lekkiego – „Portier nosi garnitur od Gabbany”, Lauren Weisberger


Komedia.

Książkę autorki „Diabeł ubiera się u Prady” „Portier nosi garnitur od Gabbany” zaczęłam czytać z wielkim zapałem, jednak nie pobiła ona mojego ukochanego Diabła. Mimo to jest bardzo przyjemna, relaksująca i wciągająca. Typowo kobieca lektura na leniwe wieczory z książką. Nie wymaga zaangażowania intelektualnego, ale i po takie pozycje lubię czasem sięgnąć, żeby się nieco „odmóżdżyć. Autorka pokazuje jak bardzo towarzystwo, w którym się obracamy, ma wpływa na nasze życie, oraz jak często pozory dotyczące innych ludzi mogą mylić. I najważniejsze! Nie zawsze to, co ludzie plotkują na czyjś temat, okazuje się prawdą! A często osoba, którą kochamy, nie jest tą, za którą ją uważaliśmy!

OPIS: „Bette Robinson pracuje w dziele bankowości inwestycyjnych z pełnym poświęceniem, bo tego oczekuje się od pracowników wielkich korporacji, ale nienawidzi swojego zajęcia, które nie zostawia jej ani chwili na życie towarzyskie. Lubi czytać romanse i z przyjemnością uczestniczy w zebraniach klubu książki, gdzie dziewczyny marzą o wielkiej miłości. W końcu znużona 'wyścigiem szczurów’ rezygnuje z posady i zaczyna rozkoszować się pełną wolności. Kurczące się zasoby finansowe zmuszają ja do znalezienia następnej pracy – udaje jej się zatrudnić w modnej agencji public relations. Uczestnictwo w życiu towarzyskim należy tu do obowiązków służbowych.”

Warto sięgnąć po nią, zwłaszcza jak potrzebujecie się odprężyć, odciąć od problemów życia codziennego i macie ochotę zanurzyć się w świecie gwiazd, celebrytów, romansów, intryg i …


Tytuł: Portier nosi garnitur od Gabbany
Tytuł oryginału:
Everyone worth knowing
Autor: Lauren Weisberger
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 01-07-2009
Data 1. wyd. pol.: 01-03-2006
Data 1. wydania: 01-01-2006
Ilość stron: 448
Oprawa: miękka ze skrzydełkami


Dodaj komentarz


Czytaj także

Wyjazd na weekend-Sarah Alderson-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Wyjazd na weekend”, Sarah Alderson

Kiedy wymarzony wyjazd zmienia się w… przerażający koszmar! Orla i Kate przyjaźnią się od niepamiętnych czasów. Niejedno już przeszły – od trudnych doświadczeń Orli jako świeżo upieczonej matki do niełatwej sprawy rozwodowej, przez którą przechodzi Kate – i zawsze się wspierały. I pomijając ostatnie kilka lat, raz w roku fundowały sobie wspólny weekendowy wypad.


Mistrzynie kamuflażu

Coś w tym jest – „Mistrzynie kamuflażu. Jak piją Polki”

Książka jest swoistego rodzaju, bardzo poruszającym reportażem o polskich alkoholiczkach. Na łamach książki znajdziecie historie opowiedziane przez alkoholiczki, które są dopiero na początku swojej drogi do nie picia, ale też przez takie, które nie piją już od ponad 20 lat.