Miś Staś i przyjaciele

Coś dla dzieci – „Miś Staś i przyjaciele”, Aneta Lejwoda-Zielińska


O tym, dlaczego w przedszkolu jest fajnie! „Miś Staś i przyjaciele”.

Mam już swoje lata, ale miłość do czytania książek dla dzieci zostaje chyba do końca życia. Książeczka „Miś Staś i przyjaciele”, której autorką jest Aneta Lejwoda-Zielińska to cudowna historia o tym, jak wspaniale może być w przedszkolu, co może nas tam spotkać oraz czego możemy się nauczyć. Miś Staś od zawsze marzył, aby pójść do przedszkola i przebywać z dziećmi. Pewnego dnia jego marzenie się spełnia. Jak Miś będzie czuł się w przedszkolu? Czy dzieci nie dadzą mu za bardzo w kość? Jakich zabawkowych przyjaciół tam spotka? Jednego brakowało mi w książeczce – ilustracji. Treść nadrobiła ten brak.Tytuł: Miś Staś i przyjaciele
Autor: Aneta Lejwoda-Zielińska
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 05-12-2019
Ilość stron: 104
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 25,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Chłopiec, kret, lis i koń!

Oscar dla filmowej wersji książki „Chłopiec, kret, lis i koń”!

Było tylko kwestią czasu, żeby fenomenalnymi pracami Charliego Mackesy’ego zainteresował się przemysł filmowy. Uwielbiana historia o przyjaźni, ożyła dzięki pracy utalentowanych animatorów ze studiów NoneMore i Bad Robot Productions. Krótkometrażowy film, będący wynikiem ich pracy, w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia premierowo wyemitowało BBC.


Pożegnaj się - Lisa Gardner - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Pożegnaj się”, Lisa Gardner

Wejdź do mojego salonu, powiedział pająk do muchy. Tylko zatruty umysł potrafi ożywiać najgorsze koszmary… Ta historia zaczyna się od ciężarnej prostytutki. To, co Delilah Rose opowiada Kimberly Quincy, agentce specjalnej FBI, o jednym ze swoich klientów, jest zbyt przerażające, by mogło być prawdą. A jednak kolejne prostytutki, jedna po drugiej, znikają z ulicy. Po prostu przepadają bez wieści, a jedyną osobą, którą wydaje się to obchodzić, jest Kimberly – choć właściwie nie jest to jej specjalność.