Znajdź ją

Znajdź ją

Autor: Lisa Gardner


Opis książki:

„Znajdź ją” to thriller psychologiczny i policyjna powieść detektywistyczna. 472 dni to dość czasu, żeby przekonać się, jak wiele może znieść człowiek…

Flora Dane podczas beztroskich wiosennych ferii na Florydzie zostaje porwana i prawie półtora roku jest więziona przez psychopatycznego sadystę. Cudem ocalona, przy wsparciu Samuela Keynesa, psychologa FBI specjalizującego się w pomocy ofiarom przestępstw, próbuje powrócić do normalnego życia, ale nawet po latach nadal ścigają ją demony.

Kiedy detektyw D.D. Warren zostaje wezwana na miejsce zdarzenia, zastaje zwłoki mężczyzny, który żywcem spłonął, i nagą młodą kobietę ze skrępowanymi rękami. Flora Dane, bo to właśnie ona jest podejrzana o podpalenie, twierdzi, że nieżyjący Devon Goulding był przestępcą seksualnym i działała we własnej obronie.

D.D. ma co do tego poważne wątpliwości i nie wie, czy ma traktować dziewczynę jak ofiarę, czy ogarniętą żądzą zemsty zabójczynię. Wie natomiast, że tylko ona może jej pomóc w śledztwie w sprawie Stacey Summers, studentki, która zaginęła przed trzema miesiącami.

Tym bardziej że o porwanie tej dziewczyny Flora podejrzewała człowieka, którego właśnie zabiła.


Poznaj inne książki

Dzieci z Lewkowca

Dzieci z Lewkowca Dzieci z Lewkowca

Donata Dominik-Stawicka

Moje Katowice V

Moje Katowice V Moje Katowice V

Lech Szaraniec

Powitanie słońca

Powitanie słońca Powitanie słońca

Katarzyna Sarnowska

Rozważania część 5

Rozważania część 5 Rozważania część 5

Ks. Aleksander Woźny

Zuzia i list od Świętego Mikołaja

Zuzia i list od Świętego Mikołaja Zuzia i list od Świętego Mikołaja

Anna Potyra

Incydent

Incydent Incydent

Piotr Borlik


Dodaj komentarz