Ukryte na widoku

Ukryte na widoku

Autor: Jeffrey Archer


Opis książki:

„Ukryte na widoku” to nie jest powieść detektywistyczna, to jest opowieść o detektywie…William Warwick, znany już czytelnikom z tomu Nic bez ryzyka, otrzymuje awans na detektywa sierżanta i wraz z inspektorem Lamontem zostaje przeniesiony do wydziału antynarkotykowego. Elitarna komórka, do której trafiają, ma jeden cel: schwytanie tajemniczego barona narkotykowego.

Jednocześnie William wraz ze swoją narzeczoną Beth przygotowują się do ślubu. Nie spodziewają się jednak, jaka niespodzianka czeka ich przy ołtarzu.

Pętla wokół siatki przestępczej rozbudowanej na skalę, z jaką dotychczas londyńska policja nie miała do czynienia, stopniowo się zaciska. Ostatecznie ekipa specjalna Williama, wykorzystując to, co ukryte na widoku, zastawia wymyśloną przez niego pułapkę…

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania, m.in.: Ale to nie wszystko…, Więzień urodzenia, Pierwszy między równymi, Sprawa honoru, Na kocią łapę. Jego cykl „Kroniki Cliftonów” obejmuje tomy: Czas pokaże, Za grzechy ojca, Sekret najpilniej strzeżony, Ostrożnie z marzeniami, Potężniejszy od miecza, W godzinie próby i To był człowiek! DW REBIS opublikował również m.in. powieść I tak wygrasz oraz Dzienniki więzienne Archera.


Poznaj inne książki

Nad nami Orzeł Biały. Legendy i opowiadania z historii Polski

Nad nami Orzeł Biały. Legendy i opowiadania z historii Polski Nad nami Orzeł Biały. Legendy i opowiadania z historii Polski

Donata Dominik-Stawicka

Zanim powróci strach

Zanim powróci strach Zanim powróci strach

C.L. Taylor

Baśniowa Opowieść

Baśniowa Opowieść Baśniowa Opowieść

Stephen King

Do moich Rodaków. Św. Jan Paweł Wielki

Do moich Rodaków. Św. Jan Paweł Wielki Do moich Rodaków. Św. Jan Paweł Wielki

Jan Paweł II, Jolanta Sosnowska

Lincoln

Lincoln Lincoln

Emil Ludwig

Proroczy sen

Proroczy sen Proroczy sen

Krystyna Wajda


Dodaj komentarz