Namiętny buntownik

Namiętny buntownik

Autor: Laurelin Paige


Opis książki:

„Namiętny buntownik” to pierwszy tom gorącej trylogii o parze, którą po latach ponownie łączy wspólna zemsta. Laurelin Paige powraca w wielkim stylu z niezapomnianą historią!

Cade Warren jest współwłaścicielem jednej z największych firm marketingowych na świecie. Ma za sobą trudną przeszłość, pełną tajemnic i bolesnych przeżyć. Jest pewien, że dawno zostawił ten rozdział życia za sobą – do chwili, gdy na jego drodze niespodziewanie znów staje Jolie Stark.

Kobieta była pierwszą miłością Cade’a. Siedemnaście lat temu, po zakończeniu liceum, postanowili razem uciec od swoich rodziców. Jolie nie zjawiła się jednak na miejscu spotkania i bez wyjaśnienia zniknęła z życia zdruzgotanego Cade’a.

Większym zaskoczeniem od tego, że kobieta nawiązuje z nim ponowny kontakt, jest tylko powód, dla którego to robi. Jolie szuka zemsty na kimś z jej bliskiego otoczenia, a jedyną osobą, która może jej pomóc ją wymierzyć, jest mężczyzna, którego serce złamała prawie dwie dekady temu.

Cade nigdy nie sądził, że stać go na to, by odebrać komuś życie. Ponowne spotkanie z Jolie uświadamia mu jednak, że wciąż jest zdolny zrobić dla niej wszystko.

„Namiętny buntownik” to pełna skonfliktowanych emocji powieść o rozdzielonej przez los dwójce ludzi, którzy nigdy nie byli w stanie wyrzucić się nawzajem z serc.


Poznaj inne książki

Prawie wszystko o Biblii

Prawie wszystko o Biblii Prawie wszystko o Biblii

Anna Świderkówna

Misja

Misja Misja

Monika Nowacka

Próba bogów Próba bogów

Łukasz Radecki

Biblia treningu rowerowego. Poradnik dla kolarzy na każdym poziomie zaawansowania

Biblia treningu rowerowego. Poradnik dla kolarzy na każdym poziomie zaawansowania Biblia treningu rowerowego. Poradnik dla kolarzy na każdym poziomie zaawansowania

Joe Friel

Odwet

Odwet Odwet

Angela Santini

Monar Moje Ocalenie

Monar Moje Ocalenie Monar Moje Ocalenie

Marek Plona


Dodaj komentarz