Instamama

Instamama

Autor: Chantel Guertin


Opis książki:

Dni piękne jak Instagram? Jasne… Kit Kidding zarabia na promowaniu marek, uśmiechaniu się do zdjęć i udostępnianiu postów o swoim zabawnym, #bajecznym, #bogatym a co najważniejsze bezdzietnym życiu. @KitBezDzieci nie ma nic przeciwko dzieciom, ale żarliwie wierzy, że kobiety, które nie chcą zostać matkami, nie powinny stawiać czoła poczuciu winy. Życie bywa jednak przewrotne.

Will MacGregor #irytujący, #seksowny, #męski dinozaur w cyfrowym świecie wydawał się idealnym partnerem na jedną, szaloną przygodę. I był… Jednak, kiedy nieprzewidywalny los zmusza ich do wspólnej pracy nad kampanią na Instagramie, wszystko się komplikuje. W końcu Will ma córkę…

Idealna ścieżka kariery Kit nagle zderz a się z inną opcją na przyszłość chaotyczną, trudną i o wiele bardziej… rzeczywistą. Jakiego życia naprawdę pragnie Kit? Czy będzie musiała wymyślić siebie na nowo? I czy miłość będzie na nią czekać do czasu , kiedy się zorientuje, że to właśnie ON?

Chantel Guertin, beauty expert, celebrytka, redaktorka magazynów modowych i bestsellerowa autorka siedmiu powieści, znana jest nie tylko wielu północno amerykańskim czytelnikom, ale również prawie każdemu Kanadyjczykowi… który czasem włącza telewizor. “Instamama” to jej najnowsza, a w Polsce pierwsza książka w niejednym szczególe przypominająca jej własne życie.


Poznaj inne książki

Dziwne przypadki naszego DNA Dziwne przypadki naszego DNA

Sam Kean

Jak wytresować kota? Wiedza tajemna

Jak wytresować kota? Wiedza tajemna Jak wytresować kota? Wiedza tajemna

Dawid Ratajczak

Projekt Księżna. Dynastia książęca

Projekt Księżna. Dynastia książęca Projekt Księżna. Dynastia książęca

Sabrina Jeffries

Prada. Historia kultowego domu mody

Prada. Historia kultowego domu mody Prada. Historia kultowego domu mody

Laia Farran Graves

Co się stało z Bennettami?

Co się stało z Bennettami? Co się stało z Bennettami?

Lisa Scottoline

Perska wytrwałość

Perska wytrwałość Perska wytrwałość

Laila Shukri


Dodaj komentarz