Dziecięce koszmary

Dziecięce koszmary

Autor: Lisa Gardner


Opis książki:

„Dziecięce koszmary”. Thriller z detektyw D.D. Warren. Jeśli kochają, to bezgranicznie. Jeśli nienawidzą, to na zabój. Rodzinna tragedia. Cztery ofiary śmiertelne. Jedna w stanie krytycznym.

Wezwani na miejsce zbrodni w spokojnej dzielnicy Bostonu policjanci zastają zwłoki kobiety i trójki dzieci zadźganych nożem. A ciężko ranny postrzelony mężczyzna trafia w stanie śpiączki do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że załamany utratą pracy, zabił swoją rodzinę i próbował popełnić samobójstwo.

Wkrótce w innej dzielnicy dochodzi do podobnej tragedii: zamordowano drobnego handlarza narkotyków, jego żonę i czwórkę dzieci. Na pierwszy rzut oka wygląda to na porachunki gangsterskie.

Te sprawy wydają się nie mieć ze sobą nic wspólnego, ale prowadząca oba śledztwa detektyw D.D. Warren nie jest o tym przekonana i próbuje znaleźć łączący je element.

Kiedy dowiaduje się, że w obu rodzinach było dziecko z zaburzeniami psychicznymi, odkrywa, że były leczone na oddziale psychiatrii tego samego szpitala, i już wie, gdzie szukać odpowiedzi.


Poznaj inne książki

Nocny portret

Nocny portret Nocny portret

Laura Morelli

ZAPOMNIANY OGRÓD

Zapomniany ogród Zapomniany ogród

Zapomniany ogród

Jak odmawiać różaniec?

Jak odmawiać różaniec? Jak odmawiać różaniec?

Ks. Marian Piątkowski

Kobieta z lawiny

Kobieta z lawiny Kobieta z lawiny

Enrico Camanni

Mariolka. Totalny odjazd

Mariolka. Totalny odjazd Mariolka. Totalny odjazd

Katarzyna Dembska

Świadomy wybór

Świadomy wybór Świadomy wybór

Izabela M.Krasińska


Dodaj komentarz