Czyste zło

Czyste zło

Autor: Lisa Gardner


Opis książki:

„Czyste zło”. W górach Georgii odnaleziono szkielet kobiety. Ale prawda o tej zbrodni wciąż owiana jest tajemnicą.

Sprawa psychopatycznego porywacza Jacoba Nessa wciąż pozostaje otwarta, choć on sam od dawna nie żyje. Agentka specjalna FBI Kimberly Quincy i detektyw bostońskiej policji D.D. Warren nieustannie szukają śladów, które pozwolą ujawnić prawdziwą skalę jego zbrodni.

Wydaje się, że makabryczne odkrycie w Appalachach ma związek z działalnością Nessa. Do małej mieściny w górach przyjeżdżają więc obie, Kimberly i D.D., i zabierają ze sobą jedyną osobę, która ma szansę poskładać nowe dowody w całość: Florę Dane, ocalałą ofiarę psychopaty.

W miasteczku wydarzyło się coś naprawdę złego. To, co z początku przypominało gotycką tajemnicę, staje się jeszcze bardziej przerażające, kiedy okazuje się, że najgorsze sekrety Nessa wciąż kryją się w mroku.

Agentka specjalna FBI i policyjna detektyw będą musiały wykorzystać wszystkie umiejętności, by poprowadzić najbardziej makabryczne dochodzenie w swojej karierze, a Flora jeszcze raz zmuszona będzie sięgnąć do swoich mrocznych wspomnień, by spróbować rozliczyć się z przeszłością i – być może – uratować innych. Nie wie jeszcze, że czeka ją zadanie znacznie niebezpieczniejsze, niż sądzi. Bo czyste zło przez lata wcale nie zasnęło i jest bliżej, niż komukolwiek się wydaje.


Poznaj inne książki

Zaginiona

Zaginiona Zaginiona

Lisa Gardner

Wróć do mnie

Wróć do mnie Wróć do mnie

Bogusław Stępnik

Za zasłoną milczenia

Za zasłoną milczenia Za zasłoną milczenia

Żaneta Pawlik

Kamienica

Kamienica. Sekrety Białej Kamienica. Sekrety Białej

Agnieszka Panasiuk

Bolesław Chrobry. Rozdroża

Bolesław Chrobry. Rozdroża Bolesław Chrobry. Rozdroża

Gołubiew Antoni

Dom tajemnic Dom tajemnic

Alek Rogoziński


Dodaj komentarz