Bezlitosny książę. Mroczny Syndykat.

Bezlitosny książę. Mroczny Syndykat

Autor: Faith Summers


Opis książki:

„Bezlitosny książę” to ognisty romans mafijny idealny dla wielbicielek mocnych wrażeń!

Massimo D’Agostino to bezwzględny, przerażający i zaborczy mężczyzna, spadkobierca mafijnego imperium. Od lat jest całkowicie pochłonięty żądzą zemsty na Riccardzie Balesterim, człowieku, który w przeszłości zniszczył jego rodzinę i przyczynił się do śmierci matki Massima.

Emelia Balesteri pragnie uciec od mrocznych mafijnych porachunków rodzinnych. Marzy tylko o wyjeździe na studia do Włoch. W jego przeddzień ojciec zmuszą ją jednak do podpisania kontraktu – zgodnie z nim Emelia ma wkrótce zostać żoną Massima D’Agostino. Wszystko po to, by wyciągnąć rodzinę z finansowych problemów.

Wbrew swojej woli dziewczyna zostaje zamknięta w posiadłości Massima. Dobrze wie, że jest jedynie pionkiem w grze pomiędzy dwoma rodzinami. Zdesperowana i pełna nienawiści do przyszłego męża Emelia z coraz większym trudem opiera się fascynacji i pożądaniu, które budzi w niej niebezpieczny Massimo. Dziewczyna musi zdecydować, czy może zaufać komukolwiek i odkryć, kto jest tu prawdziwym potworem…

„Bezlitosny książę” to mafijna historia oparta na uwielbianym przez czytelniczki motywie hate/love. Uwaga! W książce pojawia się także wątek BDSM i jest naprawdę gorąco i mrocznie!

Faith Summer, znana również pod pseudonimami Kharidne Gray i Bella Fontaine, to bestsellerowa autorka „USA Today”, mająca w swoim dorobku literackim wiele znakomicie przyjętych romansów i erotyków. Autorka zasłynęła przede wszystkim powieściami i seriami z podgatunku romansu mafijnego. „Bezlitosny książę” to kolejna propozycja dla czytelniczek, które lubią klimaty dark!


Poznaj inne książki

Drzewo Anioła

Drzewo Anioła Drzewo Anioła

Lucinda Riley

Pandemia 2025. Droga do Nova City

Pandemia 2025. Droga do Nova City Pandemia 2025. Droga do Nova City

Piotr Wolski

Literatura, filozofia, mit

Literatura, filozofia, mit Literatura, filozofia, mit

Piotr Marciszuk

Ścieżki Elizy

Ścieżki Elizy Ścieżki Elizy

Agnieszka Panasiuk

Duma i uprzedzenie

Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie

Jane Austen

Selfie z Toskanią

Selfie z Toskanią Selfie z Toskanią

Monika B. Janowska


Dodaj komentarz