Wykorzystaj swój potencjał - rozwiń swoje życie duchowe - Joseph Murphy - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Wykorzystaj swój potencjał… rozwiń swoje życie duchowe”, Joseph Murphy


W kolejnej książce z cyklu „Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości…” autor, opierając się na wypracowanej przez siebie filozofii Nowej Myśli, uczy nas, jakimi przekonaniami karmić swój umysł, aby udoskonalić swe pojmowanie i odczuwanie świata. Radzi, jak sięgać do naszej duchowej głębi, m.in. przez medytację, modlitwę i właściwe afirmacje, aby osiągnąć miłość, radość i pełnię życia.
Możesz stać się tym, kim chcesz!

Joseph Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło „Potęga podświadomości”, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

Źródło: DW Rebis

Tytuł: Wykorzystaj swój potencjał… rozwiń swoje życie duchowe
Tytuł oryginału: Maximize Your Potential Through The Power of Your Subconscious Mind
Autor: Joseph Murphy
Gatunek: poradnik, psychologiczna
Wydawnictwo DW Rebis
Data wydania: 16-07-2024
Ilość stron: 336
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Jerzy Moderski
Cena okładkowa: 49,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Spłenione życzenie, Ada Tulińka, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Spełnione życzenie”, Ada Tulińska

Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym życiu został jej tylko męski zegarek z grawerem. Chciałaby studiować medycynę, ale nie ma na to pieniędzy. Kiedy jakimś cudem udaje jej się znaleźć pracę jako opiekunka osoby starszej, ma wrażenie, że wreszcie zły los się od niej odwraca. Jednak nie może być zbyt kolorowo.


Dziewczyna z gór. Ogień-Małgorzata Warda-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Dziewczyna z gór. Ogień”, Małgorzata Warda

„Dziewczyna z gór. Ogień” to kontynuacja losów bohaterów powieści „Dziewczyna z gór. Tropy” i „Dziewczyna z gór. Śniegi”. Porywająca, trzymająca w napięciu historia przenosząca nie tylko na odległe górskie szlaki, lecz także w głąb duszy każdego z bohaterów.