Sekrety

„Sekrety. Kalendarz 2020”, Paulo Coelho


Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho. Kalendarz na 2020 rok z cytatami z dzieł brazylijskiego pisarza w pięknej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady.

Nie wiem jak u Was z prowadzeniem kalendarzy ale u mnie wygląda to tak: nadchodzi w grudniu okres świąteczny i zaczynam przepisywanie kalendarza (papierowego) z kończącego się roku do kalendarza (papierowego) na nadchodzący rok … imieniny, urodziny, ważne dla mnie daty, wizyty u lekarzy, fryzjera, kosmetyczki … Tak wiem, że są aplikacje kalendarzowe etc, ale zawodowo lepiej się prowadzi kalendarz taki tradycyjny. Przynajmniej mnie. W 2020 roku będę miała przyjemność pracować na przepięknie ilustrowanym kalendarzu Paulo Coelho „Sekrety”. Kalendarz oprócz ślicznego designu zawiera cytaty z książek brazylijskiego pisarza. Piękny dla oczu i dla ducha.

Wojownik stara się rzetelnie ocenić,
na co go stać. Zawsze sprawdza swój podręczny
bagaż, w którym mieszczą się: wiara,
miłość i nadzieja

Podręcznik Wojownika Światła

Gdybyśmy milczeli przez godzinę,
usłyszelibyśmy Boga. A jeśli będziemy
wrzeszczeli z radości, Bóg nas usłyszy i pojawi
się tu, żeby nas pobłogosławić

Hipis

Tylko tchórze kryją się za zasłoną milczenia

Demon i Panna Prym

Polecam Wam takie małe cudo, które może umilić każdy dzień nadchodzącego roku.


Tytuł: Sekrety. Kalendarz 2020
Tytuł oryginału: Segredos 2020
Autor: Paulo Coelho
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Tabu

„Tabu” autorstwa Bernadety Prandzioch

Wiktor Janosz, który w związku z problemami rodzinnymi i zawodowymi przeprowadza się do Węgorzewa, gdzie toczy się cała akcja. Rozpoczyna pracę w szpitalu psychiatrycznym. Pewnego dnia jest świadkiem próby samobójczej jednego z pacjentów – Zygmunta Milewskiego.


Harlan Coben, chłopiec z lasu, zaczytanyksiazkoholik.pl

Coś poszło nie tak? – „Chłopiec z lasu”, Harlan Coben

W 1986 roku w Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain, niedaleko Westville natrafiono na chłopca. Jego wiek szacowano na sześć, osiem lat. Nieznana tożsamości, nikt go nie poszukiwał, nie wiadomo było jak długo przebywał sam w lesie. Mężczyzna o tajemniczej przeszłości musi znaleźć zaginioną nastolatkę.