Wylecz się sam

Przewodnik – „Wylecz się sam. Megadawki witamin”


Wyczerpujący przewodnik po terapii żywieniowej, która zapewnia sprawdzone metody zwalczania prawie każdej choroby.

Chcesz wiedzieć w jaki sposób wyleczyć zapalenie stawów, cukrzycę, depresję, astmę, czkawkę czy kilkadziesiąt innych chorób? Jaką rolę w organizmie pełni witamina C, D czy E? Jak zredukować stres? Czy warto mieć szafkę pełną leków? Czy warto rozpoczynać dzień od szklanki świeżo wyciśniętego przez siebie samego soku? Odpowiedzi na te pytania jak też sporo innych przedstawia nam w książce „Wylecz się sam. Megadawki witamin”, Andrew William Saul. Osobiście zawsze z dystansem podchodzę do tego rodzaju lektury … Moim zdaniem warto się z nią zaznajomić i wyrazić własną opinię co do metod w niej przedstawionych.Tytuł: Wylecz się sam. Megadawki witamin
Tytuł oryginału: Doctor Yourself
Autor: Andrew W. Saul
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
Data wydania: 11-05-2016
Ilość stron: 660
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 59,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

zaczytanyksiazkoholik.pl-pseudonimy-pisarzy.jpg

Czyją książkę czytasz? Pytanie proste, ale odpowiedź już niekoniecznie.

Nazwisko widniejące na okładce potrafi być zwodnicze i aby dociec prawdy, potrzebne jest śledztwo. Lecz powody wymyślenia tajnej tożsamości mogą być różne, od pragmatycznych, przez zupełnie przypadkowe, aż do czystej potrzeby serca.


Agatha Christie, zaczytanyksiazkoholik.pl

Najczęściej tłumaczonym autorem na świecie jest Agatha Christie. Jej książki przetłumaczono na co najmniej 103 języki!

Podczas gdy najbardziej przetłumaczona strona internetowa i najbardziej przetłumaczona książka na świecie są obie religijne w swej naturze, najbardziej przetłumaczony autor nie ma, co zaskakujące, nic wspólnego z religią: jest to Agatha Christie.