Projekt: produktywność

Zastanawiające – „Projekt: produktywność”, Chris Bailey


Przejmij kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią, aby osiągnąć więcej.

Ileż to rzeczy robimy tracąc na to niezliczoną ilość czasu? Czy szłoby to wykonać szybciej? efektowniej? W książce „Projekt: produktywność” autorstwa Chrisa Bailey’a dowiemy się jak przejąć kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią, aby osiągnąć więcej. Autor chce nam przedstawić metody zwiększania produktywności po to aby pomóc nam zrealizować wszystko, co mamy do zrobienia, w ciągu krótszego czasu, a przez to znajdziemy więcej wolnego czasu na to co jest dla nas najważniejsze. Spędził nad poznawaniem zjawisk produktywności rok, przy czym każdą z metod testował na sobie. W jaki sposób sesje medytacyjna mogą przyczynić się do zwiększenia naszej produktywności? Czy rzeczywiście pozwolą nam się wyciszyć i uzyskać jasność umysłu? Musimy się liczyć z tym, że nasz mózg nigdy nie bierze wolnego, jest całą dobą na największych obrotach. Badania pokazują, że szczęście idzie w parze z produktywności. Im jesteśmy bardziej szczęśliwi tym, bardziej stajemy się produktywni. Jeśli chcecie poznać w jaki sposób pracować efektywnie a przy tym inteligentnie oraz jak gospodarować energią ale tą życiową i lepiej wykorzystywać czas.Tytuł: Projekt: produktywność. Przejmij kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią
Tytuł oryginału: The Productivity Project: Accomplishing More by Managing Your Time, Attention, and Energy
Autor: Chris Bailey
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Data wydania: 10-01-2018
Ilość stron: 293
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Brudna sprawa

Robert Dugoni ze swoją najnowszą książką – „Brudna sprawa”

D’Andre, 12 letni, afroamerykański zawodnik koszykówki zostaje śmiertelnie potrącony przez samochód. W trakcie dochodzenia okazuje się, że samochód, który potrącił chłopca należy do wojskowego. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, ale dowody świadczą o niej. Co gorsze dowody w sprawie giną i tym samym podejrzany zostaje zwolniony z aresztu. Pani detektyw stawia sobie jako najważniejszy cel – rozwiązanie tej zagadki.


Cisza

Krótka rzecz a cieszy – „Cisza” autorstwa Erlinga Kagge

Czym jest cisza? Gdzie ja odnaleźć? Dlaczego współcześnie jest ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd? „Opowieść o tym dlaczego straciliśmy umiejętność przebywania w ciszy i jak ją odzyskać”.