Ewa

Nie zawiodłam się – „Ewa”, WM. Paul Young


Nikt poza Ewą, Matką Żyjących, która nazywa ją „córką” i zaprasza do poznania prawdy o jej losach – a zarazem prawdy o nas wszystkich.

Idąc za ciosem i znając już „Chatę” oraz „Rozdroża” autorstwa WM. Paula Young’a postanowiłam sięgnąć po książkę pt. „Ewa” (mieliście okazję wygrać ją w konkursie). Zupełnie inna niż „Chata”, ale wcale mi to nie przeszkadzało. Książka wręcz idealna dla każdej kobiety. Baśniowa opowieść o początkach świata, o Bożej miłości, Trójcy Świętej i miłosierdziu. Mimo, że czytało mi się dość trudno (czasem wątki wydawały mi się na siłę zagmatwane), to jednak delikatne piękno przedstawionej rzeczywistości jakoś mnie uwiodło. Każda z nas oszukuje samą siebie o czymś co nie jest o nas prawdą. Książka otwiera nas na nowe spojrzenie na stworzenie, na Ewę i na każdą z nas. Czyta się ją lekko i jest to idealna lektura na dwa wieczory. Zdecydowanie polecam.Tytuł: Ewa
Tytuł oryginału: Eve
Autor: WM. Paul Young
Wydawnictwo: Nowa Proza
Data wydania: 11-04-2017
Ilość stron: 312
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 36,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Odruch, Ashley Audrain, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Odruch”, Ashley Audrain

Mistrzowsko skonstruowany thriller psychologiczny, który zostanie w twojej głowie już na zawsze… Znakomita, wnikliwa i wstrząsająca powieść, której nie sposób porównać z żadną inną. „Odruch” jest majstersztykiem, który czyta się jednym tchem, hipnotyzującą powieścią, która podważa wszystko, co wiemy o macierzyństwie i obowiązkach rodziców wobec dzieci, oraz ukazuje dramat kobiet, którym nikt nie wierzy.


Peter Wohlleben

Peter Wohlleben

W swoich książkach popularyzuje wiedzę na temat środowiska naturalnego i ekologii. Spośród jego kilkunastu publikacji największym zainteresowaniem cieszą się „Sekretne życie drzew” oraz „Duchowe życie zwierząt”, które stały się niekwestionowanymi światowymi bestsellerami. Co natchnęło go do napisania w 2015 roku książki zatytułowanej „Sekretne życie drzew”?