Nancy Drew, Stary zegar, Carolyn Keene

Dla młodzieży – „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara”, Carolyn Keene


Co może w sobie kryć stary zegar? Zapraszam do poznania historii młodej detektyw!

Zmierzam do Was z książką młodzieżową a co więcej, detektywistyczną, mianowicie „Nancy Drew. Tajemnica starego zegara” (tom 1 ), autorstwa Carolyn Keene. Jak już zapewne wiecie lubię od czasu do czasu przeczytać coś skierowanego dla ciut młodszego czytelnika. Jest to tego typu książka, przy której niedzielne popołudnie staje się wyjątkowo udane, mimo wszelkich przeciwności losu. Nancy Drew jest osiemnastoletnią, miłą i bardzo lubianą dziewczyną. Córeczka prawnika nie potrafi momentami przejść obojętnie obok potrzebujących i zamienia się wówczas w detektywa. Nancy stara się rozwikłać tajemnicę spadku, który ma wpaść w ręce bardzo zaborczej rodziny, krzywdząc tym samym tych, którym spadek pomógłby w życiu czy spełnianiu marzeń. Młoda detektyw postanawia znaleźć drugi testament, który tym samym unieważni ten, który nie jest korzystny dla większość osób. Czy jej się to uda?

Polecam książkę każdemu, bez względu na to czy jesteśmy młody czy starszy. Nancy wprowadzi Cię w stan relaksu i odprężenia.Tytuł: Nancy Drew. Tajemnica starego zegara.
Tytuł oryginału: Nancy Drew. The Secret of the Old Clock.
Autor: Carolyn Keene
Cykl: Nancy Drew (tom 1), Seria: Nancy Drew
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 30.10.2019
Ilość stron: 184
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 22,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Louis Vuitton. Francuska saga

„Louis Vuitton”, Stephanie Bonvicini

Jakoś nie specjalnie przepadam za książkami historycznymi ale tą o dziwo dobrze mi się czytało. Autor przedstawia nam historię biednego sieroty, który dzięki pracowitości i zręczności osiągnął światowy sukces. Dwa wieki historii Francji, bogata arystokracja, wzloty i upadki modowego giganta stanowią tło losów Louisa Vouittona, jego następców i ich imperium.


Samanta Louis

Samanta Louis

Dzisiaj możecie poznać bliżej autorkę bo własnoręcznie przygotowała swoją „prezentację”. – To mój pseudonim artystyczny. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku przedszkolnym. Mieszkam w Poznaniu od urodzenia, czyli już 28 lat. Uwielbiam podróże, zwłaszcza nocą, a na wakacje z przyjemnością wybieram się nad nasze polskie morze.