Moja historia. Otylia Jędrzejczak.

Biografia Otylii Jędrzejczak w książce „Moja historia”


Wcześniak, Ika, śmierć ukochanego brata, mistrzyni – to tylko kilka zagadnień poruszonych w książce.

Wcześniak urodzony 13 grudnia, o miesiąc za wcześnie. Chyba każdy zna Otylię Jędrzejczak i to jakie zasługi dla naszego kraju osiągnęła. Otylia chcąc opowiedzieć o swoim życiu zawodowym jak i tym prywatnym popełniła książkę pt. „Moja historia. Otylia Jędrzejczak.” Paweł Hochstim, Paweł Skraba. Młodszy brat zwracał się do niej Ika, gdyż ciężko było mu wymówić imię Otylia, natomiast na podwórku i grupie treningowej była zwana Motylkiem. Przenosi nas do swojego świata tryumfów np. w Atenach jak i tragedii, np. tej pod Płońskiem. Jak doszło do wypadku samochodowego (1.10.2005 r.) w którym zginął jej brat? Jak wówczas się czuła i jak „poradziła” sobie z hejtem skierowanym ku jej osobie? U Otyli od najmłodszych lat dzień wyglądał następująco: sen, trening, śniadanie, lekcje, sen, obiad, trening, lekcje, kolacja, sen … i tak codziennie. Otylia wprowadza nas w świat swoich miłostek i ich rozczarowań do czasu poznania obecnego Partnera Pawła, z którym tworzy szczęśliwą rodzinę. Otylia wprowadza nas w swój świat również poprzez ogromną ilość zamieszczonych w książce zdjęć – z lat młodości, z zawodów, z różnych gali, z dziećmi, rodzicami, śp. bratem etc. W książce znajdziemy również wypowiedzi jej kolegów i koleżanek z życia zawodowego jak i prywatnego.

Książkę polecam każdemu kto lubi czytać biografie – tutaj widać pełne szczerości i zaangażowania słowa płynące prosto z serca Otyli!Tytuł: Moja historia. Otylia Jędrzejczak.
Autor: Paweł Skraba, Paweł Hochstim, Otylia Jędrzejczak
Wydawnictwo: SQN
Data wydania: 27-11-2019
Ilość stron: 400
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,99 złDodaj komentarz


Czytaj także

Nie ufam już nikomu

Przedpremierowo „Nie ufam już nikomu” autorstwa Klaudii Muniak

Nic nie wydaje się rzeczywiste, wszystko budzi we mnie lęk. A prawda jest nieuchwytna. Zobacz, jak rodzi się obłęd…Poznajemy Igę Wilczak. Dziewczynę, która tyle co urodziła synka Joachima. 11 czerwca dwa tysiące piątego roku, 11 godzina wieczorem, 11 tydzień ciąży – wydarzyło się coś, co zaważyło na jej dalszym życiu.


Marta Radomska, Gdy jesteś obok, zaczytanyksiazkoholik.pl

Marta Radomska w swojej najnowszej książce pt. „Gdy jesteś obok”

Książka „Gdy jesteś obok” to drugi tom z cyklu „Tylko jedno słowo”. Poznajemy dalsze losy Niny, Adriana i Dawida. Przygodę z twórczością Marty Radomskiej rozpoczęłam od serii „Tego kwiatu jest pół światu” i byłam nim zachwycona. Pierwszy tom nowej serii też zrobił na mnie duże wrażenie i z niecierpliwością czekałam na kontynuację. Jakie zrobiła na mnie wrażenie?… Czytajcie dalej