Farmagia

„Farmagia” – książka, która wyjątkowo rozbudza wyobraźnię


Pełna magii i niezwykłych przygód opowieść dla małych i dużych.

Chciałam Was interesować wspaniałą książką, dzięki której można oderwać się od rzeczywistości i to nie jakiś romans. Farmagia, Magdaleny Jasny zabierze Was do cudownego świata, w którym żyją magiczne stworzonka takie jak elfy, centaury, pegazy, syreny, jednorożce, chimery i wiele innych wspaniałych stworzeń, które w Farmagi poszukują głównie pomocy. Tereska, nasza bohaterka, po spotkaniu z eflem i … smokiem (przypadkiem znalazła jajko z którego się wykluwał) marzy aby zostać Opiekunką w Farmagi i pomagać potrzebującym. Opiekunkami mogą zostać tylko dziewczynki, a wcześniejsza wydoroślała i nie miała już wstępu do magicznej krainy. Czy uda jej się osiągnąć cel i leczyć mieszkające tam stworzenia? Jakie niebezpieczeństwa będą na nią czyhały? Czy z Jonatanem, chłopcem, który jej dokuczał uda jej się znaleźć nić porozumienia? Serdecznie polecam Wam książkę z przepiękną okładką prezentującą jedną ze scen z książki. Okładka jest autorska samej autorki. Serdecznie gratuluję.Tytuł: Farmagia
Autor: Magdalena Jansy
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 09-04-2018
Ilość stron: 296
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Wioletta Piasecka, Przyjdzie pogoda na miłość, zaczytanyksiazkoholik.pl

Wioletta Piasecka w swojej najnowszej książce „Przyjdzie pogoda na miłość”

„Emocjonalny rollercoaster. Bezcenna przyjaźń, wyczekana miłość, gejzer emocji. Serdecznie polecam!” – Agnieszka Lis. Czy rzeczywiście książka pt. „Przyjdzie pogoda na miłość” pokrywa się ze słowami pisarki?


Rozdroża

Poruszająca – „Rozdroża”, WM. Paul Young

Po tym jak zachwyciła mnie „Chata”, WM. Paula Younga, sięgnęłam po „Rozdroża” tego samego autora. Moim zdaniem „Chata” pobiła jego pozostałe książki na głowę. W powieści mamy również do czynienia z tematyką wiary. Poznajemy historię Anthony’ego Spencer’a. Anthony jest osobą, który krzywdzi ludzi, zaciekły egoista.