"Ekstradycja"

„Ekstradycja”, Remigiusz Mróz – Lubię to!


Gdzie jest Joanna Chyłka?

Nadszedł czas na niestety ostatni tom (11) z Joanną Chyłką. Kordian wariuje, po tym jak Chyłka zbiegła na Białoruś zaraz po tajemniczym morderstwie Piotra Langera. Jej krok z góry zaważył na tym, że została podejrzaną. Zordon musi jakoś funkcjonować dalej. Otrzymuje sprawę pewnego Ukraińca – Watilija, który wybudził się ze śpiączki. Został on oskarżony o zamordowanie trzech osób w restauracji na Powiślu. Oksana jego żona, ma dla Kordiana przesyłkę od Chyłki. Telefon komórkowy. Jest on zszokowany sytuacją, ale wie, że to jest podobne do Joanny. Postanawia do niej zadzwonić. Ustalają, że ma do niej przyjechać. Zordon jednak sam postanawia, że będzie to trasa w jedną stronę. Nie planuje już powrotu do Polski. Nikt się początkowo nie domyśli, gdyż każdy wie, że jedzie badać sprawę, nad którą obecnie pracuje. Kiedy prawie dociera do miejsca, gdzie od kilku miesięcy ukrywa się Chyłka, zauważa jak ta zostaje porwana przez pewnych ludzi. Kim są? Czego chcą? Pierwsza myśl to taka, że została znaleziona przez policję.

Czytając książkę dowiecie się czy Piotr Langer rzeczywiście nie żyje. Czy Chyłka zostanie uniewinniona? Co wspólnego ma sprawa Watilija z Lagnerem oraz burmistrz Wawra, Leszek Andrychowicz?

Jak zwykle książka Remigiusza Mroza umilała mi nieziemsko czas.Tytuł: Wyrok
Autor: Remigiusz Mróz
Cykl: Joanna Chyłka (tom 11)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 25-03-2020
Ilość stron: 512
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Stephen King, Później, zaczytanyksiazkoholik.pl

Zjawiska paranormalne w książce pt. „Później”, Stephen King

Głównym bohaterem jest Jamie Conklin. Jamie widzi umarłych i potrafi z nimi rozmawiać, może poznać ich sekrety, których nikt inny nie zna. Początkowo nikt mu nie wierzy, twierdząc, że jest to wytwór dziecięcej wyobraźni, ale potrafi podawać takie szczegóły, które każą sądzić, iż to, co mówi jest prawdą


Podsumowanie czytelnicze – marzec 2020

Poniżej znajdziecie podsumowanie zrecenzowanych w marcu książek. Mam nadzieję, że udało mi się wzbudzić Wasze zainteresowanie niektórymi pozycjami.