Podsumowanie czytelnicze – lipiec 2024
Lipiec był dla mnie miesiącem pełnym literackich odkryć, podczas którego przeczytałam aż osiem fascynujących książek. Każda z nich otworzyła przede mną nowe światy, oferując niezapomniane przygody i głębokie refleksje. To była prawdziwa uczta dla duszy i umysłu!
Czytanie to jedyna droga do wolności. To ucieczka od rzeczywistości, podróż w świat wyobraźni i nieznane przygody. Książki otwierają przed nami drzwi, za którymi kryją się inne światy i nieskończone możliwości.
C. S. Lewis
- „Alemama, czyli historia z życia wzięta”, Agata Wolna, Wydawnictwo Zysk i S-ka
- „Silna. To nie była twoja wina”, Sylwia Markiewicz, Wydawnictwo Pascal
- „Komisarz”, C.J. Sansom, Wydawnictwo Albatros
- „Ted Bundy. Umysł mordercy”, Max Czornyj, Wydawnictwo Filia
- „W drogę, Trzykrotki!”, Katarzyna Kielecka, Wydawnictwo Szara Godzina
- „Gwardia Słonecznej”, Paweł Kopijer
- „Pięć lat od teraz”, Paige Toon, Wydawnictwo Albatros
- „Zapach Oliwii”, Catherine Reiss, Wydawnictwo Dlaczemu
Dodaj komentarz
Czytaj także
„Miłość czyni dobrym”, Katarzyna Bonda
Zło, którego się dopuszczają, niewiele różni się od krwawych zbrodni. Wywołuje cierpienie, bezpowrotnie łamie ludzkie życie. Jednak w oszustach jest też coś, co nas intryguje, przyciąga jak magnes. To właśnie bezwzględnego, ale i doskonałego w swoim fachu oszusta – Daniela Skalskiego – zdecydowała się opisać Katarzyna Bonda w swojej najnowszej powieści „Miłość czyni dobrym”.
Wywiad z Jolantą Bartoś, autorką powieści „Krzyk ciszy”: inspiracje, emocje i tajemnice literackiego świata
Jolanta Bartoś, autorka powieści „Krzyk ciszy”, odkrywa kulisy powstania mrożącej krew w żyłach opowieści. Bartoś dzieli się swoimi inspiracjami, pasją do literatury grozy, oraz tworzenia autentycznych postaci. Poruszając temat zaginięcia dziecka,