Na jawie sen, Shadow, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Na Jawie Sen”, Shadow


Historia opowiadająca o mężczyźnie i kobiecie, będących w stałych związkach, którzy poznali się za pośrednictwem Internetu.

Wspólna znajomość przerodziła się w większe uczucie, nad którym oboje przestali panować. Książka opisuje, piękne chwile ich poznania oraz przeszkody, jakie stanęły im na drodze. Zgodnie z zamysłem autora, treść historii zadaje pytanie, czy podejmowane w naszym życiu decyzje oraz związane z nimi ryzyko, zawsze popłaca. Pokazuje, że uczucie zakochania się, przynosi z jednej strony zapierające dech w piersiach, cudowne i niepowtarzalne chwile, a z drugiej strony trudne do przeżycia.

Pełna emocji, pożądania oraz życiowych rozterek książka, w której każdy z nas może odnaleźć cząstkę własnego ja.

Źródło: Shadow


Książka w dniu premiery będzie dostępna TUTAJ . Możecie ją zamawiać również poprzez adres e-mail: shadow.ksiazki@o2.pl

Kupując książkę wspierasz dzieci będące pod opieką fundacji Gajusz. Warto pomagać.
Tytuł: Na Jawie Sen
Autor: Shadow
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Data wydania: 16-08-2021
Ilość stron: 334
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 45,00 złDodaj komentarz


Czytaj także

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku

„Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku”, Stefanie Stahl

Nowa książka autorki bestsellerowych książek psychologicznych, które przeczytało już 1,5 miliona ludzi. Ile to już razy powtarzałeś, że chciałbyś być bardziej pewny siebie? To życzenie samo się nie spełni. Bo nic się nie zmieni bez twojego udziału!


Brian Wilson Aldiss

Brian Wilson Aldiss

Brian Wilson Aldiss to brytyjski pisarz science-fiction, krytyk i wydawca fantastyki. Pięciokrotny laureat British SF Award, dwukrotny laureat nagrody Hugo (jedna za książkę non-fiction Thrillion Years Spree, otrzymała także Nagrodę Locusa) oraz Nebuli i Nagrody im. Campbella. Uhonorowany nagrodą Damon Knight Memorial Grand Master Award (1999) za dorobek życia.