Targi Book & Play


Targi Book & Play to nowe wydarzenie organizatorów Targi Ciekawej Książki oraz Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy – PLAY ARENA.

Nowa impreza zadebiutuje w Atlas Arena, jednej z największych hal sporotowo-widowiskowych w Polsce. Odwiedzający Targi Book & Play będą mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów pozytywnie wpływających na rozwój ludzkiego umysłu. Książki oraz gry prezentowane w trakcie imprezy rozwiną nie tylko kreatywność i wyobraźnie, ale wpłyną też pozytywnie na koncentrację, precyzję, spostrzegawczość, logiczne i analityczne myślenie, a nawet umiejętności pracy zespołowej. Dodaj komentarz


Czytaj także

A jeszcze wczoraj było jutro-Arkadiusz Borowik-zaczytanyksiazkoholik.pl

Wartość życia w „A jeszcze wczoraj było jutro”, Arkadiusz Borowik

Andrzej to pięćdziesięcioletni szanowany nauczyciel, kochający ojciec i mąż. Pewnego dnia jak grom z jasnego nieba spada na niego diagnoza śmiertelnej choroby i pozostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Andrzej postanawia rozliczyć się ze swoim życiem. Rachunek zysków i strat jak w rachunkowości doprowadza go do zaskakujących wniosków.


Taniec wokół słońca, zaczytanyksiazkoholik.pl, Vedrana Rudan

Krótka rzecz a cieszy – „Taniec wokół słońca”, Vedrana Rudan

Autobiografia jednej z najwyrazistszych postaci współczesnych Bałkanów. „Vedrana Rudan nie boi się sarkazmu czy ironii. Kiedy stwarza świat dla swoich bohaterek, jest dla nich sroga, ale i zarazem czuła. A wobec siebie?”