Langer - Remigiusz Mróz

„Langer” – powstaje ekranizacja książki Remigiusza Mroza


Kilka dni temu serwis SkyShowtime poinformował o rozpoczęciu prac nad serialem „Langer” na podstawie powieści Remigiusza Mroza o tym samym tytule. To już drugi projekt w Polsce ogłoszony przez platformę w ostatnich miesiącach. Wcześniej zapowiedziano realizację serialu „Śleboda”, do którego zdjęcia ruszyły w kwietniu tego roku.

„Langer” ma być sześcioodcinkową produkcją, w której zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera – młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji – jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży…?

Za sześcioodcinkowy serial SkyShowtime odpowiada Chyłkowa ekipa, gwarantująca produkcję najwyższych lotów.

– zapewnia Remigiusz Mróz.

Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska, a reżyserem Łukasz Palkowski. Więcej szczegółów dotyczących tego projektu zostanie podanych w późniejszym czasie.

Tytuł zapowiedział główny dyrektor ds. treści Kai Finke podczas branżowego panelu Content Warsaw, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi najbliższych planów oraz nadchodzącej oferty serwisu. Ogłoszone w tym tygodniu nowe seriale, które na wyłączność pojawią się w SkyShowtime, to – oprócz „Langera” – między innymi „Landman” Taylora Sheridana i Christiana Wallace’a z Billym Bobem Thorntonem i Demi Moore w rolach głównych, a także „Dzień Szakala” na podstawie powieści Fredericka Forsytha z Eddiem Redmayne’em i Lashaną Lynch.

Źródło: https://booklips.pl/adaptacje/film/skyshowtime-zapowiada-serial-na-podstawie-thrillera-langer-remigiusza-mroza-w-glownej-roli-wystapi-jakub-gierszal/#google_vignette
Fot. Olga Majrowska


Dodaj komentarz


Czytaj także

To miał być tylko sen - Małgorzata Kurek - zaczytanyksiazkoholik.pl

„To miał być tylko sen”, Małgorzata Kurek

Nikt, kto poznał Ernestynę, nie może o niej zapomnieć. Piękna, żywiołowa, żądna wrażeń, nie dba o dobre maniery i obyczaje – to tylko dodaje jej uroku. Jednak czasem myli jawę z urojeniem. Ernestyna lunatykuje. Nie pomagają jej nawet eliksiry zakupione na targu rozmaitości w Alei Cienia. Podczas jednego ze snów dopuszcza się zbrodni w realnym życiu, po czym trafia do szpitala psychiatrycznego. Ma zostać uleczona z somnambulizmu. Jednak to właśnie tu przeżywa swój największy koszmar. Czy uda się


Cudowna podróż Freddiego Yatesa, Jenny Pearson, zaczytanyksiazkoholik.pl

Powieść przygodowa dla młodego czytelnika – „Cudowna podróż Freddiego Yatesa”, Jenny Pearson

Jenny Pearson w swojej książce zabiera czytelnika do świata pełnego przygód, miłości, ale również nauki. „Nie zawsze da się dotrzeć tam, gdzie się chciało. Co więcej, Freddie odkrywa, że pewnych rzeczy nie da się wyjaśnić, a nierzadko to, za czym się goni, ma się cały czas blisko siebie.”