Życzę mu śmierci

Życzę mu śmierci

Autor: Matt Witten


Opis książki:

„Życzę mu śmierci”. Pełna determinacji podróż w poszukiwaniu prawdy.

Dwadzieścia lat temu córka Susan Lentigo została brutalnie zamordowana. Kobieta nigdy nie pogodziła się ze stratą. Rozwiodła się z mężem, pracuje jako kelnerka w jadłodajni, mieszka w tym samym domu, co dwadzieścia lat wcześniej. Jedyne, co trzyma ją przy życiu, to oczekiwanie na wymierzenie kary śmierci mordercy jej dziecka. Egzekucja ma odbyć się za kilka dni w Dakocie Północnej, na drugim końcu kraju. Susan rusza w podróż przez całe Stany, aby na własne oczy zobaczyć śmierć człowieka, który odebrał jej córeczkę.

Nic jednak nie idzie po jej myśli. Stary samochód się psuje, po zakupie biletu na dworcu autobusowym ktoś ją okrada ze wszystkich pieniędzy, nie ma więc gdzie spać i co jeść. Na dodatek Susan zaczyna mieć poważne wątpliwości, czy skazany naprawdę jest winien zabójstwa jej dziecka… Co gorsza, osoba, która staje się głównym podejrzanym, również ma córkę. Susan ma coraz mniej czasu, aby odkryć prawdę, zanim niewinny mężczyzna zostanie stracony, a kolejna dziewczynka znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Z pomocą dwóch nieoczekiwanych sojuszników – cynicznej, krnąbrnej nastolatki i emerytowanego policjanta, który dokonał pierwotnego aresztowania – Susan walczy z FBI, by wsadzić prawdziwego zabójcę za kratki. Czy kobiecie uda się wywalczyć sprawiedliwość dla córki? Czy zdąży, zanim dojdzie do egzekucji?



Poznaj inne książki

Niespełniona miłość

Niespełniona miłość Niespełniona miłość

Mirosława Kareta

Chcę znowu się śmiać

Chcę znowu się śmiać Chcę znowu się śmiać

Krystyna Wajda

Modlitwa niewiernej

Modlitwa niewiernej Modlitwa niewiernej

Florencia Etcheves

Sabat czarownic

Sabat czarownic Sabat czarownic

Graham Masterton

Bar Starego Francuza

Bar Starego Francuza Bar Starego Francuza

Denis Lapiere, Jean-Philippe Stassen

Tajemnice wyścigów Tajemnice wyścigów

Bogusia Mat


Dodaj komentarz