Znikniesz bez śladu

Znikniesz bez śladu

Autor: Monika Dworak


Opis książki:

„Znikniesz bez śladu” to pełna emocji, tajemnic z przeszłości oraz narastającego napięcia powieść z gatunku domestic noir. Fani książek B.A. Paris, Magdy Stachuli czy Alicji Sinickiej odnajdą w tej książce wszystko to, co w powieściach psychologicznych cenią najbardziej.

Jedno zdjęcie. Dwoje nieznajomych. Historia z przeszłości, która połączy ich losy.

Mimo upływu lat Jonatan nie potrafi pogodzić się ze śmiercią mamy. Zmiana pracy oraz przeprowadzka do innego miasta mają mu pomóc odciąć się od przeszłości. Jednak zanim wyjedzie, musi uporać się z tym, co pozostało mu po matce. Podczas porządkowania dokumentów i pamiątek z jej życia natrafia na zdjęcie, które podważa wszystko, co do tej pory wiedział o wychowującej go kobiecie… Postanawia pojechać na Śląsk, by porozmawiać z osobami, które znały Justynę Muszyńską przed jego przyjściem na świat.

Staż Igi Łukasik w redakcji „Dziennika Śląskiego” dobiega końca. Ambitna dziewczyna marzy o temacie, który otworzy jej drzwi do kariery dziennikarskiej. Gdy trafia na wątek dwóch zaginięć sprzed prawie trzydziestu lat, w dodatku powiązanych z tragedią w jej rodzinie, bez reszty angażuje się w śledztwo.

Choć Jonatan i Iga nie są tego świadomi, odpowiedzi, których poszukują̨, wkrótce zaczną składać się w jeden kompletny obraz. Nie wiedzą również, że prawda, do której odkrycia dążą, może być bolesna dla wielu osób…


Poznaj inne książki

1200 gramów szczęścia

1200 gramów szczęścia 1200 gramów szczęścia

Marta Maciejewska

Hipotezy szczęścia. Odnaleźć nadzieję w klasycznej mądrości

Hipotezy szczęścia. Odnaleźć nadzieję w klasycznej mądrości Hipotezy szczęścia. Odnaleźć nadzieję w klasycznej mądrości

Jonathan Haidt

Czas ucieka Czas ucieka

Wiesława Maciejak

Jasna sprawa

Jasna sprawa Jasna sprawa

Paulina Płatkowska

Widzenie

Widzenie Widzenie

Erin Hunter

Modlitwa niewiernej

Modlitwa niewiernej Modlitwa niewiernej

Florencia Etcheves


Dodaj komentarz