Za zamkniętymi drzwiami

Za zamkniętymi drzwiami

Autor: B.A. Paris


Opis książki:

„Za zamkniętymi drzwiami” to światowy bestseller, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym. Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.

Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w kolejnym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie.

Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że chociaż umie gotować tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni jej i Jacka są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?Poznaj inne książki

Myszy i ludzie

Myszy i ludzie Myszy i ludzie

John Steinbeck

Antyrak. Nowy styl życia

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

David Servan-Schreiber

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki Szczęśliwe związki

Beata Pawlikowska

Trzecia szansa

Trzecia szansa Trzecia szansa

Wojciech Wójcik

Artyści w cieniu Stalina. Opowieści biograficzne. Eisenstein, Cwietajewa, Mandelsztam, Bułhakow Artyści w cieniu Stalina. Opowieści biograficzne. Eisenstein, Cwietajewa, Mandelsztam, Bułhakow

Piotr Kitrasiewicz

Zło-to

Zło-to Zło-to

Paweł Famus


Dodaj komentarz